ARRANGEMENTER SOMMERSESONGEN 2019- BANER i SANDNES

(utenom baner i Sandnes idr. Park - se egen liste)
Sperret tid:
Hver tirsdag på Sviland Kunsgressbane kl 20:00 - 22:00
Dag Dato Fra Til Hva Hjemmelag Bortelag Bane
onsdag 13.03.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Bogafjell 1 Egersunds 1 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 13.03.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Ganddal 1 Viking 2 Ganddal Idrettspark Kunstgress
onsdag 13.03.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Hana 1 Klebe /Voll 1 Hana kunstgressbane
fredag 15.03.2019 18.00 G15 Elite Bogafjell 1 Sola 1 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 20.03.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Lura 1 Bogafjell 1 Lura kunstgressbane
onsdag 20.03.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Sandved 1 Sandnes Ulf 2 Sandved kunstgress
torsdag 21.03.2019 20.00 G16 2. div avd 01 Hana 1 Riska 1 Hana kunstgressbane
lørdag 23.03.2019 15.00 Kvalifisering NM Menn 2019 Riska Hinna Riska gressbane
mandag 25.03.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Ganddal 2 Hinna 2 Ganddal Idrettspark Kunstgress
tirsdag 26.03.2019 20.00 G15 2. div avd 02 Lura 1 Bogafjell 2 Lura kunstgressbane
onsdag 27.03.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Austrått 1 Sandved 1 Iglemyr kunstgressbane
onsdag 27.03.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Bogafjell 1 Madla 2 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 27.03.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Ganddal 1 Hana 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
torsdag 28.03.2019 19.00 G16 2. div avd 01 Riska 1 Hjelmeland 1 Riska Kunstgress
fredag 29.03.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Hana Voll Hana kunstgressbane
mandag 01.04.2019 18.30 J13 2. div avd 02 Austrått 1 Moi 1 Iglemyr kunstgressbane 9er B
mandag 01.04.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Sandved 1 Ganddal 2 Sandved kunstgress
tirsdag 02.04.2019 19.00 J15 1. div avd 01 Vår Austrått 1 Staal Jørpeland 1 Iglemyr kunstgressbane
tirsdag 02.04.2019 20.00 G15 2. div avd 02 Bogafjell 2 Klebe /Voll/Klepp 1 Bogafjell kunstgressbane
tirsdag 02.04.2019 20.00 G15 2. div avd 02 Ganddal 1 Bjerkreim 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
onsdag 03.04.2019 17.00 G13 1. div avd 01 Vår Bogafjell 1 Hinna Fotball 1 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 03.04.2019 17.00 J14 2. div avd 01 Lura 1 Hinna Fotball 2 Lura kunstgress treningsbane
onsdag 03.04.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Hana 1 Hundvåg 1 Hana kunstgressbane
onsdag 03.04.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Lura 1 Ganddal 1 Lura kunstgressbane
torsdag 04.04.2019 18.00 M 4 div avd 01 2019 Austrått Hana Iglemyr gras
torsdag 04.04.2019 18.00 J17 2. div avd 02 Vår Bogafjell 1 Sandnes Ulf /Sandved 1 Bogafjell kunstgressbane
torsdag 04.04.2019 19.00 M 4 div avd 02 2019 Lura Vaulen Lura kunstgressbane
torsdag 04.04.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Riska Midtbygdens Riska Kunstgress
torsdag 04.04.2019 20.00 G16 2. div avd 02 Bogafjell 1 Sandved 1 Bogafjell kunstgressbane
torsdag 04.04.2019 20.00 G16 2. div avd 01 Hana 1 Tjensvoll 1 Hana kunstgressbane
fredag 05.04.2019 19.00 G15 Elite Bogafjell 1 Djerv 1919 1 Bogafjell kunstgressbane
mandag 08.04.2019 17.00 J13 2. div avd 02 Sandved 1 Austrått 1 Sandved gress
mandag 08.04.2019 18.00 G19 2. div avd 02 Ganddal 2 Brodd 3 7er Ganddal Idrettspark Kunstgress
mandag 08.04.2019 18.30 G14 3. div 11er og 9er 01 Sandved 2 Havørn 1 Sandved kunstgress
mandag 08.04.2019 19.00 J13 2. div avd 01 Austrått 2 Hjelmeland 1 Iglemyr kunstgressbane 9er A
mandag 08.04.2019 20.00 J19 1. div avd 01 Ganddal 1 Havørn 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
tirsdag 09.04.2019 18.00 J15 1. div avd 01 Vår Bogafjell 1 Forus og Gausel 1 Bogafjell kunstgressbane
tirsdag 09.04.2019 18.00 G15 2. div avd 02 Lura 1 Bryne 2 Lura kunstgressbane
tirsdag 09.04.2019 20.00 K 3 div avd 01 2019 Lura Klepp /Havdur 3 Lura kunstgressbane
tirsdag 09.04.2019 20.00 G15/16 3. div 11er, 9er 01 Riska 1 Klepp /Klebe/Voll 2 Riska Kunstgress
onsdag 10.04.2019 18.00 G19 1. div avd 01 Ganddal 1 Hundvåg 1 Ganddal Idrettspark gress
Onsdag 10.04.2019 17:00 20:00 BMX løp Sviland BMX Velde Arena
onsdag 10.04.2019 00:00 G13 1. div avd 02 Vår Ganddal 1 Bogafjell 2 Ganddal Idrettspark kunstgress 9er A
onsdag 10.04.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Austrått 1 Havdur 1 Iglemyr kunstgressbane
onsdag 10.04.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Bogafjell 1 Klebe /Voll 1 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 10.04.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Lura 1 Madla 2 Lura kunstgressbane
torsdag 11.04.2019 18.00 G16 2. div avd 02 Sandved 1 Bryne 2 Sandved gress
torsdag 11.04.2019 19.00 G16 2. div avd 01 Riska 1 Vardeneset 1 Riska Kunstgress
torsdag 11.04.2019 20.00 J17 2. div avd 02 Vår Bogafjell 1 Viking 1 Bogafjell kunstgressbane
tirsdag 23.04.2019 18.00 G15 2. div avd 02 Bogafjell 2 Ålgård 1 Bogafjell kunstgressbane
tirsdag 23.04.2019 18.00 J15 2.div avd 01 Vår Lura 1 7er Madla 1 Lura kunstgress treningsbane
tirsdag 23.04.2019 19.00 J15 1. div avd 01 Vår Austrått 1 Eiger 1 Iglemyr kunstgressbane
tirsdag 23.04.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Bogafjell 2 Hana 2 Bogafjell kunstgressbane
tirsdag 23.04.2019 20.00 G15 2. div avd 02 Ganddal 1 Vigrestad 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
tirsdag 23.04.2019 20.00 G16 2. div avd 01 Hana 1 Vidar 2 Hana kunstgressbane
tirsdag 23.04.2019 20.00 M 6 div avd 02 2019 Lura 2 Julebygda Lura kunstgressbane
onsdag 24.04.2019 17.00 G13 2. div avd 03 Austrått 1 Figgjo 1 Iglemyr kunstgressbane
onsdag 24.04.2019 17.00 G13 1. div avd 02 Vår Bogafjell 2 Klepp 1 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 24.04.2019 17.00 J14 2. div avd 01 Lura 1 Stavanger 1 Lura kunstgress treningsbane
onsdag 24.04.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Riska 1 Austrått 1 Riska Kunstgress
onsdag 24.04.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Ganddal 1 Forus og Gausel 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
onsdag 24.04.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Hana 1 Bogafjell 1 Hana kunstgressbane
onsdag 24.04.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Høle 1 Riska 1 Høle grasbane
onsdag 24.04.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Lura 1 Sandved 1 Lura kunstgressbane
onsdag 24.04.2019 18.30 G13 2. div avd 03 Riska 1 Hana 1 Riska Kunstgress
onsdag 24.04.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Hana 1 Ålgård 1 Hana kunstgressbane
onsdag 24.04.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Sandved 1 Våganes 1 Sandved kunstgress
onsdag 24.04.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Sviland Høle Sviland kunstgress
torsdag 25.04.2019 18.30 J17 3. div 11er,9er og 7er Vår Sviland 1 7er Høle 1 7er Sviland kunstgress
torsdag 25.04.2019 19.00 G16 2. div avd 02 Bogafjell 1 Sokndal 1 Bogafjell kunstgressbane
torsdag 25.04.2019 19.00 M 5 div avd 01 2019 Ganddal Sokndal Ganddal Idrettspark gress
torsdag 25.04.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Hana Eiger Hana kunstgressbane
torsdag 25.04.2019 19.00 K 4 div avd 01 2019 Riska /Hana Egersunds 2 Riska gressbane
mandag 29.04.2019 17.00 G13 1. div avd 01 Vår Bogafjell 1 Ålgård 1 Bogafjell kunstgressbane
mandag 29.04.2019 17.00 G13 3. div 9er og 7er avd 02 Vår Bogafjell 3 9er Bryne 3 Bogafjell kunstgressbane
mandag 29.04.2019 17.00 G13 2. div avd 03 Ganddal 2 Klepp 2 Ganddal Idrettspark kunstgress 9er B
mandag 29.04.2019 17.00 G13 2. div avd 03 Hana 1 Austrått 1 Hana kunstgressbane
mandag 29.04.2019 17.30 G14 2. div avd 02 Riska 1 Ganddal 1 Riska Kunstgress
mandag 29.04.2019 18.30 J13 2. div avd 01 Austrått 2 Vardeneset 1 Iglemyr kunstgressbane 9er A
mandag 29.04.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Bogafjell 1 Lura 1 Bogafjell kunstgressbane
mandag 29.04.2019 18.30 G14 3. div 9er og 7er avd 02 Vår Hana 2 7er Austrått 1 7er Hana kunstgressbane
mandag 29.04.2019 18.30 G13 2. div avd 02 Lura 1 Vidar 2 Lura kunstgressbane
mandag 29.04.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Sandved 1 Høle 1 Sandved gress
mandag 29.04.2019 19.00 G14 3. div 9er og 7er avd 02 Vår Riska 2 9er Dirdal 1 9er Riska Kunstgress
mandag 29.04.2019 20.00 M 5 div avd 03 2019 Bogafjell Randaberg 2 Bogafjell kunstgressbane
tirsdag 30.04.2019 18.00 M 6 div avd 02 2019 Austrått 2 Dirdal Iglemyr gras
tirsdag 30.04.2019 18.00 J15 1. div avd 01 Vår Bogafjell 1 Vidar 1 Bogafjell kunstgressbane
tirsdag 30.04.2019 18.00 M 7 div avd 01 2019 Høle Bogafjell 2 Høle grasbane
tirsdag 30.04.2019 18.00 G15/16 3. div 11er, 9er 01 Riska 1 Jarl 2 Riska Kunstgress
tirsdag 30.04.2019 18.30 J14 2. div avd 02 Ganddal 1 Moi 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
tirsdag 30.04.2019 19.00 K 3 div avd 01 2019 Lura Vard Haugesund 1 Lura kunstgressbane
tirsdag 30.04.2019 19.30 J15 2.div avd 02 Vår Bogafjell 2 7er Orre 1 Bogafjell kunstgressbane
tirsdag 30.04.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Hana 2 Siddis 2 Hana kunstgressbane
tirsdag 30.04.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Riska 3 Sunde 2 Riska Kunstgress
tirsdag 30.04.2019 20.00 G16 2. div avd 02 Sandved 1 Voll 2 Sandved gress
tirsdag 30.04.2019 20:00 Menn 7'er 2. div. A Stillaspartner Megaflis Ballklubb Sviland Kunsgress 7er A
tirsdag 30.04.2019 20:00 Menn 7'er 2. div. A EY Holmens B.I.L Sviland Kunstgress 7er B
tirsdag 30.04.2019 21:00 Menn 7'er 2. div. A Technip Offshore Norge B.I.L Aker BP B.I.L Sviland Kunstgress 7er B
tirsdag 30.04.2019 21:00 Menn 7'er 2. div. A Aker Solutions Halliburton Sviland Kunsgress 7er A
torsdag 02.05.2019 18.00 M 6 div avd 02 2019 Julebygda Forus og Gausel 2 Malmheim gressbane
torsdag 02.05.2019 18.30 J17 3. div 11er,9er og 7er Vår Høle 1 7er Randaberg 2 9er Høle grasbane
torsdag 02.05.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Austrått Voll Iglemyr gras
torsdag 02.05.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Riska Randaberg Riska gressbane
torsdag 02.05.2019 19.00 M 5 div avd 02 2019 Sandved Rosseland Sandved gress
torsdag 02.05.2019 20.00 J17 2. div avd 02 Vår Bogafjell 1 Vidar 1 Bogafjell kunstgressbane
fredag 03.05.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Austrått 1 Bogafjell 1 Iglemyr kunstgressbane
fredag 03.05.2019 18.00 G15 Elite Bogafjell 1 Bryne 1 Bogafjell kunstgressbane
mandag 06.05.2019 18.00 G19 1. div avd 01 Ganddal 1 Randaberg 1 Ganddal Idrettspark gress
mandag 06.05.2019 18.30 G14 3. div 9er og 7er avd 02 Vår Austrått 1 7er Mastra 1 9er Iglemyr kunstgressbane 9er A
mandag 06.05.2019 18.30 J13 2. div avd 02 Austrått 1 Bjerkreim 1 Iglemyr kunstgressbane 9er B
mandag 06.05.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Bogafjell 1 Voll 1 Bogafjell kunstgressbane
mandag 06.05.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Ganddal 1 Sandved 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
mandag 06.05.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Hana 1 Forus og Gausel 1 Hana kunstgressbane
mandag 06.05.2019 18.30 J13. 3. div 9er og 7er avd 02 Høle 1 7er Klepp 2 7er Høle grasbane
mandag 06.05.2019 18.30 J13 2. div avd 02 Sandved 1 Vigrestad 1 Sandved gress
mandag 06.05.2019 19.00 M 4 div avd 02 2019 Lura Torvastad Lura kunstgressbane
mandag 06.05.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Bogafjell 1 Hana 1 Bogafjell kunstgressbane
mandag 06.05.2019 20.00 M 6 div avd 02 2019 Ganddal 2 Austrått 2 Ganddal Idrettspark gress
mandag 06.05.2019 20.00 K 4 div avd 01 2019 Riska /Hana Viking 2 Riska gressbane
tirsdag 07.05.2019 18.00 J15 2.div avd 01 Vår Lura 1 7er Brodd 1 9er Lura kunstgress treningsbane
tirsdag 07.05.2019 19.00 M 5 div avd 01 2019 Riska 2 Undheim Riska gressbane
tirsdag 07.05.2019 20.00 G15 2. div avd 02 Ganddal 1 Bogafjell 2 Ganddal Idrettspark Kunstgress
tirsdag 07.05.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Hana 2 Høle Hana kunstgressbane
tirsdag 07.05.2019 20.00 M 6 div avd 02 2019 Lura 2 Lye Lura kunstgressbane
onsdag 08.05.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Riska 1 Bogafjell 1 Riska Kunstgress
onsdag 08.05.2019 18.15 J19 1. div avd 01 Ganddal 1 Tjensvoll 1 Ganddal Idrettspark gress
onsdag 08.05.2019 18.30 G13 1. div avd 01 Vår Bogafjell 1 Sola 1 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 08.05.2019 18.30 J14 2. div avd 01 Lura 1 Vardeneset 1 Lura kunstgress treningsbane
onsdag 08.05.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Lura 1 Høle 1 Lura kunstgressbane
onsdag 08.05.2019 18.30 G13 2. div avd 03 Riska 1 Austrått 1 Riska Kunstgress
onsdag 08.05.2019 18.30 G14 3. div 11er og 9er 01 Sandved 2 Viking 2 Sandved gress
onsdag 08.05.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Austrått 1 Jarl 1 Iglemyr kunstgressbane
onsdag 08.05.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Bogafjell 2 Orstad Bogafjell kunstgressbane
onsdag 08.05.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Ganddal 2 Havørn 1 Ganddal Idrettspark gress
onsdag 08.05.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Lura 1 Klebe /Voll 1 Lura kunstgressbane
onsdag 08.05.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Sviland Sandnes Ulf 3 Sviland kunstgress
torsdag 09.05.2019 18.00 J15 2.div avd 02 Vår Bogafjell 2 7er Varhaug 1 Bogafjell kunstgressbane
torsdag 09.05.2019 18.30 J17 3. div 11er,9er og 7er Vår Høle 1 7er Viking 3 Høle grasbane
torsdag 09.05.2019 18.30 G15/16 3. div 9er og 7er avd 02 Sandved 2 15/16 9er Vardeneset 2 9er Sandved gress
torsdag 09.05.2019 18.30 J17 3. div 11er,9er og 7er Vår Sviland 1 7er Vaulen 2 9er Sviland kunstgress
torsdag 09.05.2019 19.00 M 5 div avd 01 2019 Ganddal Brusand Ganddal Idrettspark gress
torsdag 09.05.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Hana Havdur Hana kunstgressbane
torsdag 09.05.2019 19.00 G16 2. div avd 01 Riska 1 Hundvåg 2 Riska Kunstgress
torsdag 09.05.2019 20.00 G16 2. div avd 02 Bogafjell 1 Egersunds 1 Bogafjell kunstgressbane
torsdag 09.05.2019 20.00 G16 2. div avd 02 Sandved 1 Klepp 1 Sandved gress
fredag 10.05.2019 18.00 M 5 div avd 03 2019 Bogafjell Jarl Bogafjell kunstgressbane
Lørdag 11.05.2019 Aktivitetsdag Team Rynkeby Sviland gressbane
søndag 12.05.2019 15.00 J15 1. div avd 01 Vår Austrått 1 Haugar 1 Iglemyr kunstgressbane
mandag 13.05.2019 17.00 G13 2. div avd 03 Ganddal 2 Riska 1 Ganddal Idrettspark kunstgress 9er A
mandag 13.05.2019 18.30 G14 3. div 9er og 7er avd 02 Vår Austrått 1 7er Dirdal 1 9er Iglemyr kunstgressbane 9er B
mandag 13.05.2019 18.30 J13 2. div avd 01 Austrått 2 Midtbygdens 1 Iglemyr kunstgressbane 9er A
mandag 13.05.2019 18.30 G14 3. div 9er og 7er avd 02 Vår Hana 2 7er Hinna Fotball 3 9er Hana kunstgressbane
mandag 13.05.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Høle 1 Ganddal 1 Høle grasbane
mandag 13.05.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Riska 1 Hana 1 Riska Kunstgress
mandag 13.05.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Sandved 1 Havdur 1 Sandved gress
tirsdag 14.05.2019 18.00 J15 1. div avd 01 Vår Bogafjell 1 Austrått 1 Bogafjell kunstgressbane
tirsdag 14.05.2019 18.00 M 6 div avd 02 2019 Julebygda Ganddal 2 Malmheim gressbane
tirsdag 14.05.2019 18.00 G15/16 3. div 11er, 9er 01 Riska 1 Våganes 2 Riska Kunstgress
tirsdag 14.05.2019 18.30 K 3 div avd 01 2019 Lura Haugar 2 Lura kunstgressbane
tirsdag 14.05.2019 19.00 G15/16 3. div 9er og 7er avd 02 Sandved 2 15/16 9er Tonstad 15/16 1 7er Sandved gress
tirsdag 14.05.2019 20.00 G15 2. div avd 02 Bogafjell 2 Vigrestad 1 Bogafjell kunstgressbane
tirsdag 14.05.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Høle Siddis 2 Høle grasbane
tirsdag 14.05.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Riska 3 Sviland Riska Kunstgress
onsdag 15.05.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Austrått 1 Frøyland 1 Iglemyr kunstgressbane
onsdag 15.05.2019 17.00 G13 1. div avd 02 Vår Bogafjell 2 Sandnes Ulf 1 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 15.05.2019 17.00 G13 3. div 9er og 7er avd 02 Vår Bogafjell 3 9er Klepp 3 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 15.05.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Ganddal 1 Riska 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
onsdag 15.05.2019 17.00 G13 2. div avd 02 Lura 1 Vaulen 1 Lura kunstgressbane
onsdag 15.05.2019 18.30 G13 2. div avd 03 Austrått 1 Voll 1 Iglemyr kunstgressbane
onsdag 15.05.2019 18.30 J14 2. div avd 02 Bogafjell 1 Voll 1 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 15.05.2019 18.30 G14 3. div 9er og 7er avd 02 Vår Riska 2 9er Brodd 2 9er Riska Kunstgress
onsdag 15.05.2019 00:00 G13 1. div avd 02 Vår Ganddal 1 Klepp 1 Ganddal Idrettspark kunstgress 9er A
onsdag 15.05.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Hana 1 Egersunds 1 Hana kunstgressbane
torsdag 16.05.2019 19.00 J17 2. div avd 02 Vår Bogafjell 1 Egersunds 1 Bogafjell kunstgressbane
torsdag 16.05.2019 19.00 G16 2. div avd 01 Hana 1 Hjelmeland 1 Hana kunstgressbane
torsdag 16.05.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Riska Hana Riska Kunstgress
torsdag 16.05.2019 20.00 G15 2. div avd 02 Lura 1 Klebe /Voll/Klepp 1 Lura kunstgressbane
mandag 20.05.2019 17.00 G13 1. div avd 02 Vår Bogafjell 2 Lye 1 Bogafjell kunstgressbane
mandag 20.05.2019 18.00 M 4 div avd 02 2019 Lura Haugesund FKH 2 Lura kunstgressbane
mandag 20.05.2019 18.30 J13 2. div avd 02 Austrått 1 Egersunds 2 Iglemyr kunstgressbane 9er B
mandag 20.05.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Bogafjell 1 Riska 1 Bogafjell kunstgressbane
mandag 20.05.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Hana 1 Sandved 1 Hana kunstgressbane
mandag 20.05.2019 18.30 J13. 3. div 9er og 7er avd 02 Høle 1 7er Kåsen 2 9er Høle grasbane
mandag 20.05.2019 18.30 G13 2. div avd 03 Riska 1 Voll 1 Riska Kunstgress
mandag 20.05.2019 18.30 J13 2. div avd 02 Sandved 1 Eiger 1 Sandved gress
mandag 20.05.2019 20.00 M 6 div avd 02 2019 Austrått 2 Julebygda Iglemyr gras
mandag 20.05.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Bogafjell 1 Randaberg 1 Bogafjell kunstgressbane
mandag 20.05.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Ganddal 2 Sandnes Ulf 2 Ganddal Idrettspark gress
tirsdag 21.05.2019 18.00 J15 1. div avd 01 Vår Austrått 1 Forus og Gausel 1 Iglemyr kunstgressbane
tirsdag 21.05.2019 18.00 J15 2.div avd 02 Vår Bogafjell 2 7er Klepp 2 9er Bogafjell kunstgressbane
tirsdag 21.05.2019 18.00 J15 2.div avd 01 Vår Lura 1 7er Havdur 1 Lura kunstgress treningsbane
tirsdag 21.05.2019 19.00 M 5 div avd 01 2019 Riska 2 Frøyland 2 Riska gressbane
tirsdag 21.05.2019 19.00 J17 3. div 11er,9er og 7er Vår Sviland 1 7er Mastra 2 7er Sviland kunstgress
tirsdag 21.05.2019 20.00 G15 2. div avd 02 Bogafjell 2 Sandnes Ulf 2 Bogafjell kunstgressbane
tirsdag 21.05.2019 20.00 M 6 div avd 02 2019 Ganddal 2 Våganes Ganddal Idrettspark gress
tirsdag 21.05.2019 20.00 G15 2. div avd 02 Ganddal 1 Bryne 2 Ganddal Idrettspark Kunstgress
tirsdag 21.05.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Hana 2 Sandnes Ulf 3 Hana kunstgressbane
tirsdag 21.05.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Høle Orstad Høle grasbane
tirsdag 21.05.2019 20:00 Menn 7'er 2. div. B Norgesbuss Repsol Norge Sviland Kunsgress 7er A
tirsdag 21.05.2019 20:00 Menn 7'er 2. div. B Vår Energi Kverneland Sviland Kunstgress 7er B
tirsdag 21.05.2019 21:00 Menn 7'er 2. div. B Laerdal Medical SV Betong Sviland Kunstgress 7er B
Onsdag 22.05.2019 16:00 20:00 Orienteringsløp Sviland stadion - p-plass
Onsdag 22.05.2019 16:00 20:00 Orienteringsløp Velde Arena - p-plass
Onsdag 22.05.2019 08:30 13:30 Annerledesdagene Sandved skole Sandved gress + kunstgress
onsdag 22.05.2019 17.00 G13 1. div avd 01 Vår Bogafjell 1 Forus og Gausel 1 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 22.05.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Ganddal 1 Sandnes Ulf /Sandved 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
onsdag 22.05.2019 18.00 J19 1. div avd 01 Ganddal 1 Vigrestad 1 Ganddal Idrettspark gress
onsdag 22.05.2019 18.30 J14 2. div avd 01 Lura 1 Madla 1 Lura kunstgress treningsbane
onsdag 22.05.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Lura 1 Ganddal 1 Lura kunstgressbane
onsdag 22.05.2019 18.30 J14 2. div avd 02 Riska 1 Voll 1 Riska Kunstgress
onsdag 22.05.2019 18.30 G14 3. div 11er og 9er 01 Sandved 2 Tasta 2 9er Sandved gress
onsdag 22.05.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Austrått 1 Klebe 2 7er Iglemyr kunstgressbane
onsdag 22.05.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Bogafjell 2 Riska 3 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 22.05.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Ganddal 1 Ålgård 1 Ganddal Idrettspark gress
onsdag 22.05.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Lura 1 Hana 1 Lura kunstgressbane
onsdag 22.05.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Sandved 1 Brodd 3 7er Sandved gress
onsdag 22.05.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Sviland Sunde 2 Sviland kunstgress
Torsdag 23.05.2019 08:30 13:30 Annerledesdagene Sandved skole Sandved gress + kunstgress
torsdag 23.05.2019 18.30 J17 3. div 11er,9er og 7er Vår Høle 1 7er Staal Jørpeland /MIL 2 9er Høle grasbane
torsdag 23.05.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Austrått Hinna Iglemyr gras
torsdag 23.05.2019 19.00 G16 2. div avd 01 Riska 1 Mastra 1 Riska Kunstgress
torsdag 23.05.2019 19.00 M 5 div avd 02 2019 Sandved Staal Jørpeland 2 Sandved gress
Fredag 24.05.2019 08:30 13:30 Annerledesdagene Sandved skole Sandved gress + kunstgress
fredag 24.05.2019 17.00 G13 2. div avd 03 Ganddal 2 Frøyland 1 Ganddal Idrettspark kunstgress 9er A
fredag 24.05.2019 18.00 M 5 div avd 03 2019 Bogafjell Madla 2 Bogafjell kunstgressbane
fredag 24.05.2019 19.00 M 5 div avd 01 2019 Ganddal Vigrestad Ganddal Idrettspark gress
mandag 27.05.2019 17.00 J13 2. div avd 01 Austrått 2 Forus og Gausel 1 Iglemyr kunstgressbane 9er A
mandag 27.05.2019 18.30 G14 3. div 9er og 7er avd 02 Vår Austrått 1 7er Brodd 2 9er Iglemyr kunstgressbane 9er A
mandag 27.05.2019 18.30 G13 3. div 9er og 7er avd 02 Vår Bogafjell 3 9er Hinna Fotball 2 9er Bogafjell kunstgressbane
mandag 27.05.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Ganddal 1 Havdur 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
mandag 27.05.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Høle 1 Hana 1 Høle grasbane
mandag 27.05.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Riska 1 Voll 1 Riska Kunstgress
mandag 27.05.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Sandved 1 Bogafjell 1 Sandved gress
mandag 27.05.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Hana Egersunds 2 Hana kunstgressbane
mandag 27.05.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Austrått 1 Ganddal 2 Iglemyr kunstgressbane
tirsdag 28.05.2019 18.00 J15 1. div avd 01 Vår Bogafjell 1 Bjerkreim 1 Bogafjell kunstgressbane
tirsdag 28.05.2019 18.00 M 4 div avd 02 2019 Lura Frøyland Lura kunstgressbane
tirsdag 28.05.2019 19.00 G16 2. div avd 02 Sandved 1 Bjerkreim 1 Sandved gress
tirsdag 28.05.2019 20.00 K 3 div avd 01 2019 Lura Hinna 2 Lura kunstgressbane
tirsdag 28.05.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Riska 3 Hana 2 Riska Kunstgress
tirsdag 28.05.2019 20.00 K 4 div avd 01 2019 Riska /Hana Brodd Riska gressbane
onsdag 29.05.2019 17.00 G13 2. div avd 03 Austrått 1 Klepp 2 Iglemyr kunstgressbane
onsdag 29.05.2019 17.00 G13 2. div avd 03 Hana 1 Bryne 2 Hana kunstgressbane
onsdag 29.05.2019 17.00 G13 2. div avd 02 Lura 1 Tasta 1 Lura kunstgressbane
onsdag 29.05.2019 18.30 J14 2. div avd 02 Austrått 1 Egersunds 1 Iglemyr kunstgressbane
onsdag 29.05.2019 18.30 G14 3. div 9er og 7er avd 02 Vår Hana 2 7er Kvitsøy 1 9er 12-15 år Hana kunstgressbane
onsdag 29.05.2019 19.00 J14 2. div avd 02 Bogafjell 1 Moi 1 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 29.05.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Ganddal 1 Klebe /Voll 1 Ganddal Idrettspark gress
onsdag 29.05.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Hana 1 Madla 2 Hana kunstgressbane
onsdag 29.05.2019 20.00 M 6 div avd 02 2019 Lura 2 Forus og Gausel 2 Lura kunstgressbane
søndag 02.06.2019 18.00 M 5 div avd 01 2019 Riska 2 Eiger 2 Riska gressbane
mandag 03.06.2019 17.00 G13 2. div avd 03 Ganddal 2 Hana 1 Ganddal Idrettspark kunstgress 9er A
mandag 03.06.2019 17.00 G14 3. div 9er og 7er avd 02 Vår Riska 2 9er Hana 2 7er Riska Kunstgress
mandag 03.06.2019 18.30 J13 2. div avd 02 Austrått 1 Varhaug 1 Iglemyr kunstgressbane 9er B
mandag 03.06.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Bogafjell 1 Høle 1 Bogafjell kunstgressbane
mandag 03.06.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Hana 1 Ganddal 1 Hana kunstgressbane
mandag 03.06.2019 18.30 J13. 3. div 9er og 7er avd 02 Høle 1 7er Orstad 1 9er Høle grasbane
mandag 03.06.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Lura 1 Havdur 1 Lura kunstgressbane
mandag 03.06.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Riska Voll Riska Kunstgress
mandag 03.06.2019 19.00 M 5 div avd 02 2019 Sandved Brodd 2 Sandved gress
mandag 03.06.2019 20.00 M 6 div avd 02 2019 Austrått 2 Lye Iglemyr gras
mandag 03.06.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Bogafjell 1 Ganddal 1 Bogafjell kunstgressbane
tirsdag 04.06.2019 18.00 J15 1. div avd 01 Vår Austrått 1 Vidar 1 Iglemyr kunstgressbane
tirsdag 04.06.2019 18.00 G16 2. div avd 01 Hana 1 Vardeneset 1 Hana kunstgressbane
tirsdag 04.06.2019 18.00 G15 2. div avd 02 Lura 1 Ålgård 1 Lura kunstgressbane
tirsdag 04.06.2019 20.00 M 6 div avd 02 2019 Ganddal 2 Gjesdal Ganddal Idrettspark gress
tirsdag 04.06.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Hana 2 Sunde 2 Hana kunstgressbane
tirsdag 04.06.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Høle Riska 3 Høle grasbane
tirsdag 04.06.2019 20.00 K 3 div avd 01 2019 Lura Randaberg Lura kunstgressbane
tirsdag 04.06.2019 20.00 G15/16 3. div 11er, 9er 01 Riska 1 Forus og Gausel 2 Riska Kunstgress
tirsdag 04.06.2019 20:00 Omberamming Sviland Kunsgress 7er A
tirsdag 04.06.2019 20:00 Omberamming Sviland Kunstgress 7er B
tirsdag 04.06.2019 21:00 Omberamming Sviland Kunsgress 7er A
tirsdag 04.06.2019 21:00 Omberamming Sviland Kunstgress 7er B
onsdag 05.06.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Ganddal 1 Austrått 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
onsdag 05.06.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Riska 1 Frøyland 1 Riska Kunstgress
onsdag 05.06.2019 18.30 G13 1. div avd 01 Vår Bogafjell 1 Vidar 1 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 05.06.2019 18.30 J13 2. div avd 02 Sandved 1 Stavanger 2 Sandved gress
onsdag 05.06.2019 18.30 G14 3. div 11er og 9er 01 Sandved 2 Vardeneset 2 Sandved kunstgress
onsdag 05.06.2019 00:00 G13 1. div avd 02 Vår Ganddal 1 Sandnes Ulf 1 Ganddal Idrettspark kunstgress 9er A
onsdag 05.06.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Bogafjell 2 Varhaug 2 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 05.06.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Lura 1 Randaberg 1 Lura kunstgressbane
onsdag 05.06.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Sandved 1 Havørn 1 Sandved gress
torsdag 05.06.2019 09:00 10:30 Aktivitetsdag Bogafjell skole Bogafjell kunstgressbane
torsdag 06.06.2019 18.00 J17 2. div avd 02 Vår Bogafjell 1 Ålgård 1 Bogafjell kunstgressbane
torsdag 06.06.2019 18.00 M 6 div avd 02 2019 Julebygda Våganes Malmheim gressbane
torsdag 06.06.2019 18.00 J15 2.div avd 01 Vår Lura 1 7er Vidar 2 Lura kunstgress treningsbane
torsdag 06.06.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Austrått Riska Iglemyr gras
torsdag 06.06.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Hana Sunde Hana kunstgressbane
torsdag 06.06.2019 19.00 G15/16 3. div 9er og 7er avd 02 Sandved 2 15/16 9er Staal Jørpeland 2 9er Sandved gress
torsdag 06.06.2019 20.00 G16 2. div avd 02 Bogafjell 1 Bryne 2 Bogafjell kunstgressbane
fredag 07.06.2019 18.00 M 5 div avd 03 2019 Bogafjell Stavanger Bogafjell kunstgressbane
lørdag 08.06.2019 13:00 15:00 Treningskamp Sandnes Ulf Viking Iglemyr gras
tirsdag 11.06.2019 19.00 J15 1. div avd 01 Vår Bogafjell 1 Vardeneset 1 Bogafjell kunstgressbane
tirsdag 11.06.2019 19.00 J15 2.div avd 02 Vår Bogafjell 2 7er Tonstad 1 Bogafjell Kunstgressbane treningsbane
tirsdag 11.06.2019 20.00 G15 2. div avd 02 Ganddal 1 Lura 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
tirsdag 11.06.2019 20.00 M 6 div avd 02 2019 Lura 2 Ganddal 2 Lura kunstgressbane
tirsdag 11.06.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Riska 3 Orstad Riska Kunstgress
tirsdag 11.06.2019 20.00 G16 2. div avd 02 Sandved 1 Figgjo 1 Sandved gress
tirsdag 11.06.2019 20:00 Menn 7'er 1. div. A Rema 1000 (Big Hill) Eterni Sviland Kunsgress 7er A
tirsdag 11.06.2019 20:00 Menn 7'er 1. div. A Santander Stavanger Brannkorps Sviland Kunstgress 7er B
tirsdag 11.06.2019 21:00 Menn 7'er 1. div. A SUS Equinor Sviland Kunsgress 7er A
tirsdag 11.06.2019 21:00 Menn 7'er 1. div. A Bring Friskt Alternativ Sviland Kunstgress 7er B
onsdag 12.06.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Austrått 1 Sandnes Ulf /Sandved 1 Iglemyr kunstgressbane
onsdag 12.06.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Bogafjell 1 Ganddal 1 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 12.06.2019 18.30 J13 2. div avd 01 Austrått 2 Stavanger 1 Iglemyr kunstgressbane 9er A
onsdag 12.06.2019 18.30 G13 1. div avd 02 Vår Bogafjell 2 Sola 2 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 12.06.2019 18.30 G13 3. div 9er og 7er avd 02 Vår Bogafjell 3 9er Hundvåg 3 9er Bogafjell kunstgressbane
onsdag 12.06.2019 18.30 J19 1. div avd 01 Ganddal 1 Buøy 1 9er Ganddal Idrettspark gress
onsdag 12.06.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Ganddal 1 Bogafjell 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
onsdag 12.06.2019 18.30 G14 3. div 9er og 7er avd 02 Vår Hana 2 7er Mastra 1 9er Hana kunstgressbane
onsdag 12.06.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Høle 1 Voll 1 Høle grasbane
onsdag 12.06.2019 18.30 J14 2. div avd 01 Lura 1 Finnøy 1 Lura kunstgress treningsbane
onsdag 12.06.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Lura 1 Riska 1 Lura kunstgressbane
onsdag 12.06.2019 18.30 G13 2. div avd 03 Riska 1 Figgjo 1 Riska Kunstgress
onsdag 12.06.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Sandved 1 Forus og Gausel 1 Sandved gress
onsdag 12.06.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Austrått 1 Våganes 1 Iglemyr kunstgressbane
onsdag 12.06.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Lura 1 Ålgård 1 Lura kunstgressbane
onsdag 12.06.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Sviland Bogafjell 2 Sviland kunstgress
torsdag 13.06.2019 09:00 10:30 Aktivitetsdag Bogafjell skole Bogafjell kunstgressbane
torsdag 13.06.2019 18.00 M 6 div avd 02 2019 Julebygda Lye Malmheim gressbane
torsdag 13.06.2019 18.30 J17 3. div 11er,9er og 7er Vår Høle 1 7er Undheim 1 11er Høle grasbane
torsdag 13.06.2019 18.30 J17 3. div 11er,9er og 7er Vår Sviland 1 7er Randaberg 2 9er Sviland kunstgress
torsdag 13.06.2019 19.00 M 5 div avd 01 2019 Ganddal Moi Ganddal Idrettspark gress
torsdag 13.06.2019 19.00 M 4 div avd 02 2019 Lura Nærbø Lura kunstgressbane
torsdag 13.06.2019 19.00 G16 2. div avd 01 Riska 1 Midtbygdens 2 Riska Kunstgress
torsdag 13.06.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Riska Eiger Riska gressbane
torsdag 13.06.2019 20.00 G15 2. div avd 02 Bogafjell 2 Frøyland 1 Bogafjell kunstgressbane
fredag 14.06.2019 17.00 G13 2. div avd 03 Austrått 1 Ganddal 2 Iglemyr kunstgressbane
fredag 14.06.2019 17.00 G13 2. div avd 03 Hana 1 Frøyland 1 Hana kunstgressbane
fredag 14.06.2019 18.00 G15 Elite Bogafjell 1 Sandnes Ulf 1 Bogafjell kunstgressbane
fredag 14.06.2019 18.00 G19 2. div avd 02 Ganddal 2 Stavanger 1 Ganddal Idrettspark gress
Søndag 16.06.2019 11:00 18:00 Fotballturnering Eelam Tamilenes forening Lura kunstgressbane
mandag 17.06.2019 17.00 G14 3. div 9er og 7er avd 02 Vår Austrått 1 7er Riska 2 9er Iglemyr kunstgressbane 9er A
mandag 17.06.2019 19.00 M 5 div avd 01 2019 Riska 2 Ganddal Riska gressbane
tirsdag 18.06.2019 20.00 M 6 div avd 02 2019 Austrått 2 Lura 2 Iglemyr gras
tirsdag 18.06.2019 20.00 M 6 div avd 02 2019 Ganddal 2 Forus og Gausel 2 Ganddal Idrettspark gress
tirsdag 18.06.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Hana 2 Sviland Hana kunstgressbane
tirsdag 18.06.2019 20.00 K 3 div avd 01 2019 Lura Bryne 2/Frøyland Lura kunstgressbane
tirsdag 18.06.2019 20.00 K 4 div avd 01 2019 Riska /Hana Eiger Riska gressbane
onsdag 19.06.2019 18.30 J14 2. div avd 01 Lura 1 Staal Jørpeland 2 Lura kunstgress treningsbane
onsdag 19.06.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Austrått 1 Hinna 2 Iglemyr kunstgressbane
onsdag 19.06.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Bogafjell 2 Siddis 2 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 19.06.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Ganddal 2 Våganes 1 Ganddal Idrettspark gress
torsdag 20.06.2019 18.00 M 6 div avd 02 2019 Julebygda Gjesdal Malmheim gressbane
torsdag 20.06.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Austrått Midtbygdens Iglemyr gras
torsdag 20.06.2019 19.00 M 4 div avd 02 2019 Lura Skjold Lura kunstgressbane
torsdag 20.06.2019 19.00 M 5 div avd 02 2019 Sandved Forus og Gausel Sandved gress
torsdag 20.06.2019 20.00 G16 2. div avd 01 Riska 1 Hana 1 Riska Kunstgress
fredag 21.06.2019 18.00 M 5 div avd 03 2019 Bogafjell Buøy Bogafjell kunstgressbane
fredag 21.06.2019 19.00 G15 Elite Bogafjell 1 Vard Haugesund 1 Bogafjell Kunstgressbane treningsbane
fredag 21.06.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Hana Hundvåg Hana kunstgressbane
fredag 21.06.2019 20.00 K 4 div avd 01 2019 Riska /Hana Viking 2 Riska Kunstgress
lørdag 22.06.2019 14.00 M 7 div avd 01 2019 Høle Varhaug 2 Høle grasbane
torsdag 27.06.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Riska Havdur Riska gressbane
fredag 28.06.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Hana Sandnes Ulf 2 Hana kunstgressbane
torsdag 08.08.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Austrått Randaberg Iglemyr gras
tirsdag 13.08.2019 18.00 M 7 div avd 01 2019 Høle Sviland Høle grasbane
tirsdag 13.08.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Hana 2 Bogafjell 2 Hana kunstgressbane
tirsdag 13.08.2019 20.00 K 3 div avd 01 2019 Lura Egersunds Lura kunstgressbane
tirsdag 13.08.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Riska 3 Siddis 2 Riska Kunstgress
torsdag 15.08.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Austrått Hundvåg Iglemyr gras
torsdag 15.08.2019 19.00 M 4 div avd 02 2019 Lura Ålgård Lura kunstgressbane
torsdag 15.08.2019 20.00 K 4 div avd 01 2019 Riska /Hana Sandnes Ulf Riska gressbane
mandag 19.08.2019 17.00 J13 2. div avd 01 Austrått 2 Hinna Fotball 2 Iglemyr kunstgressbane 9er A
mandag 19.08.2019 17.00 J13 2. div avd 02 Sandved 1 Kåsen 1 Sandved gress
mandag 19.08.2019 17.30 G14 2. div avd 02 Riska 1 Sandved 1 Riska Kunstgress
mandag 19.08.2019 18.00 M 6 div avd 02 2019 Austrått 2 Forus og Gausel 2 Iglemyr gras
mandag 19.08.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Bogafjell 1 Havdur 1 Bogafjell kunstgressbane
mandag 19.08.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Hana 1 Lura 1 Hana kunstgressbane
mandag 19.08.2019 18.30 J13. 3. div 9er og 7er avd 02 Høle 1 7er Sandnes Ulf 2 9er Høle grasbane
mandag 19.08.2019 18.30 G14 3. div 11er og 9er 01 Sandved 2 Randaberg 2 Sandved gress
mandag 19.08.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Riska Egersunds 2 Riska Kunstgress
mandag 19.08.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Bogafjell 1 Lura 1 Bogafjell kunstgressbane
tirsdag 20.08.2019 18.00 M 6 div avd 02 2019 Ganddal 2 Dirdal Ganddal Idrettspark gress
tirsdag 20.08.2019 18.00 G15/16 3. div 9er og 7er avd 02 Sandved 2 15/16 9er Ålgård 2 16 år 7er Sandved gress
tirsdag 20.08.2019 19.00 K 3 div avd 01 2019 Lura Djerv 1919 Lura kunstgressbane
tirsdag 20.08.2019 19.00 G15/16 3. div 11er, 9er 01 Riska 1 Hjelmeland 1 Riska Kunstgress
tirsdag 20.08.2019 20.00 G15 2. div avd 02 Bogafjell 2 Lura 1 Bogafjell kunstgressbane
tirsdag 20.08.2019 20.00 G15 2. div avd 02 Ganddal 1 Klebe /Voll/Klepp 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
tirsdag 20.08.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Sviland Orstad Sviland kunstgress
onsdag 21.08.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Ganddal 1 Voll 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
onsdag 21.08.2019 17.00 G13 2. div avd 02 Lura 1 Forus og Gausel 2 Lura kunstgressbane
onsdag 21.08.2019 17.30 J19 1. div avd 01 Ganddal 1 Frøyland 1 Ganddal Idrettspark gress
onsdag 21.08.2019 18.00 G19 2. div avd 02 Sandved 1 Austrått 1 Sandved gress
onsdag 21.08.2019 18.30 G13 2. div avd 03 Ganddal 2 Voll 1 Ganddal Idrettspark kunstgress 9er B
onsdag 21.08.2019 19.30 G19 1. div avd 01 Ganddal 1 Egersunds 1 Ganddal Idrettspark gress
onsdag 21.08.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Bogafjell 2 Høle Bogafjell kunstgressbane
onsdag 21.08.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Hana 1 Viking 2 Hana kunstgressbane
torsdag 22.08.2019 18.00 M 6 div avd 02 2019 Julebygda Lura 2 Malmheim gressbane
torsdag 22.08.2019 18.00 G16 2. div avd 02 Sandved 1 Bogafjell 1 Sandved gress
torsdag 22.08.2019 20.00 G16 2. div avd 01 Hana 1 Hundvåg 2 Hana kunstgressbane
fredag 23.08.2019 18.00 M 5 div avd 03 2019 Bogafjell Mastra Bogafjell kunstgressbane
fredag 23.08.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Hana Austrått Hana kunstgressbane
fredag 23.08.2019 20.00 G15 Elite Bogafjell 1 Madla 1 Bogafjell kunstgressbane
mandag 26.08.2019 17.00 G14 2. div avd 02 Sandved 1 Lura 1 Sandved gress
mandag 26.08.2019 18.00 G19 2. div avd 02 Ganddal 2 Sandved 1 Ganddal Idrettspark gress
mandag 26.08.2019 18.30 J13 2. div avd 02 Austrått 1 Sandved 1 Iglemyr kunstgressbane 9er B
mandag 26.08.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Bogafjell 1 Hana 1 Bogafjell kunstgressbane
mandag 26.08.2019 18.30 J13. 3. div 9er og 7er avd 02 Høle 1 7er Dirdal 1 7er Høle grasbane
mandag 26.08.2019 18.30 J14 2. div avd 01 Lura 1 Randaberg 2 Lura kunstgress treningsbane
mandag 26.08.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Riska 1 Høle 1 Riska Kunstgress
mandag 26.08.2019 19.00 M 5 div avd 01 2019 Riska 2 Moi Riska gressbane
mandag 26.08.2019 19.00 M 5 div avd 02 2019 Sandved Klepp 2 Sandved gress
tirsdag 27.08.2019 18.00 M 7 div avd 01 2019 Høle Hana 2 Høle grasbane
tirsdag 27.08.2019 18.00 G15 2. div avd 02 Lura 1 Sandnes Ulf 2 Lura kunstgressbane
tirsdag 27.08.2019 18.00 G16 2. div avd 01 Riska 1 Hinna Fotball 2 Riska Kunstgress
tirsdag 27.08.2019 18.00 G15/16 3. div 9er og 7er avd 02 Sandved 2 15/16 9er Sandnes Ulf 4 15/16 9er Sandved gress
tirsdag 27.08.2019 20.00 M 6 div avd 02 2019 Lura 2 Våganes Lura kunstgressbane
tirsdag 27.08.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Riska 3 Varhaug 2 Riska Kunstgress
onsdag 28.08.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Austrått 1 Riska 1 Iglemyr kunstgressbane
onsdag 28.08.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Ganddal 1 Frøyland 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
onsdag 28.08.2019 17.00 G13 2. div avd 03 Hana 1 Riska 1 Hana kunstgressbane
onsdag 28.08.2019 17.00 G13 2. div avd 02 Lura 1 Brodd 3 Lura kunstgressbane
onsdag 28.08.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Austrått 1 Brodd 3 7er Iglemyr kunstgressbane
onsdag 28.08.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Hana 1 Ganddal 1 Hana kunstgressbane
onsdag 28.08.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Lura 1 Egersunds 1 Lura kunstgressbane
torsdag 29.08.2019 19.00 M 4 div avd 02 2019 Lura Åkra Lura kunstgressbane
torsdag 29.08.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Riska Sunde Riska gressbane
torsdag 29.08.2019 19.00 M 5 div avd 02 2019 Sandved Kåsen Sandved gress
torsdag 29.08.2019 20.00 G16 2. div avd 02 Bogafjell 1 Klepp 1 Bogafjell kunstgressbane
mandag 02.09.2019 17.00 J13 2. div avd 02 Austrått 1 Kåsen 1 Iglemyr kunstgressbane 9er B
mandag 02.09.2019 17.30 G14 3. div 11er og 9er 01 Sandved 2 Vidar 2 Sandved gress
mandag 02.09.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Ganddal 1 Riska 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
mandag 02.09.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Hana 1 Voll 1 Hana kunstgressbane
mandag 02.09.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Høle 1 Sandved 1 Høle grasbane
mandag 02.09.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Lura 1 Bogafjell 1 Lura kunstgressbane
mandag 02.09.2019 18.30 G13 2. div avd 03 Riska 1 Bryne 2 Riska Kunstgress
mandag 02.09.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Austrått Vidar 2 Iglemyr gras
mandag 02.09.2019 19.00 J19 1. div avd 01 Ganddal 1 Varhaug 1 Ganddal Idrettspark gress
mandag 02.09.2019 19.00 J13 2. div avd 02 Sandved 1 Bjerkreim 1 Sandved gress
mandag 02.09.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Bogafjell 2 Sandnes Ulf 3 Bogafjell kunstgressbane
mandag 02.09.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Sviland Riska 3 Sviland kunstgress
tirsdag 03.09.2019 18.00 M 6 div avd 02 2019 Austrått 2 Ganddal 2 Iglemyr gras
tirsdag 03.09.2019 19.00 K 3 div avd 01 2019 Lura Falkeid /Skjold/Stegaberg Lura kunstgressbane
tirsdag 03.09.2019 19.00 G15/16 3. div 11er, 9er 01 Riska 1 Staal Jørpeland 3 15/16 9er Riska Kunstgress
tirsdag 03.09.2019 20.00 G15 2. div avd 02 Bogafjell 2 Bjerkreim 1 Bogafjell kunstgressbane
tirsdag 03.09.2019 20.00 G15 2. div avd 02 Ganddal 1 Ålgård 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
tirsdag 03.09.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Hana 2 Orstad Hana kunstgressbane
tirsdag 03.09.2019 20:00 Menn 7'er 2. div. A Megaflis Ballklubb Halliburton Sviland Kunsgress 7er A
tirsdag 03.09.2019 20:00 Menn 7'er 2. div. A Stillaspartner Technip Offshore Norge B.I.L Sviland Kunstgress 7er B
tirsdag 03.09.2019 21:00 Menn 7'er 2. div. A Statens Vegvesen Aker BP B.I.L Sviland Kunsgress 7er A
tirsdag 03.09.2019 21:00 Menn 7'er 2. div. A Capgemini Aker Solutions Sviland Kunstgress 7er B
onsdag 04.09.2019 17.00 G13 2. div avd 03 Austrått 1 Hana 1 Iglemyr kunstgressbane
onsdag 04.09.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Bogafjell 1 Austrått 1 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 04.09.2019 18.00 G19 1. div avd 01 Ganddal 1 Lura 1 Ganddal Idrettspark gress
onsdag 04.09.2019 18.00 G19 2. div avd 02 Sandved 1 Stavanger 1 Sandved gress
onsdag 04.09.2019 19.00 J14 2. div avd 02 Riska 1 Egersunds 1 Riska Kunstgress
onsdag 04.09.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Bogafjell 1 Sola 1 Bogafjell kunstgressbane
torsdag 05.09.2019 18.00 G16 2. div avd 01 Hana 1 Mastra 1 Hana kunstgressbane
torsdag 05.09.2019 18.00 M 6 div avd 02 2019 Julebygda Dirdal Malmheim gressbane
torsdag 05.09.2019 18.00 G16 2. div avd 02 Sandved 1 Madla 2 Sandved gress
torsdag 05.09.2019 18.30 K 4 div avd 01 2019 Riska /Hana Havørn Riska gressbane
torsdag 05.09.2019 20.00 M 4 div avd 01 2019 Hana Hinna Hana kunstgressbane
fredag 06.09.2019 18.00 M 5 div avd 03 2019 Bogafjell Havørn Bogafjell kunstgressbane
fredag 06.09.2019 20.00 G15 Elite Bogafjell 1 Jarl 1 Bogafjell kunstgressbane
mandag 09.09.2019 18.00 M 5 div avd 01 2019 Ganddal Frøyland 2 Ganddal Idrettspark gress
mandag 09.09.2019 18.00 M 5 div avd 01 2019 Riska 2 Oltedal Riska gressbane
mandag 09.09.2019 18.30 J13 2. div avd 01 Austrått 2 Havdur 1 Iglemyr kunstgressbane 9er A
mandag 09.09.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Høle 1 Lura 1 Høle grasbane
mandag 09.09.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Riska 1 Havdur 1 Riska Kunstgress
mandag 09.09.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Sandved 1 Ganddal 1 Sandved gress
mandag 09.09.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Ganddal 2 Havdur 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
tirsdag 10.09.2019 18.00 M 6 div avd 02 2019 Ganddal 2 Julebygda Ganddal Idrettspark gress
tirsdag 10.09.2019 18.00 G15 2. div avd 02 Lura 1 Frøyland 1 Lura kunstgressbane
tirsdag 10.09.2019 18.15 G16 2. div avd 01 Riska 1 Midtbygdens 1 Riska Kunstgress
tirsdag 10.09.2019 20.00 M 6 div avd 02 2019 Lura 2 Gjesdal Lura kunstgressbane
tirsdag 10.09.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Riska 3 Bogafjell 2 Riska Kunstgress
onsdag 11.09.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Austrått 1 Voll 1 Iglemyr kunstgressbane
onsdag 11.09.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Bogafjell 1 Riska 1 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 11.09.2019 17.00 G13 2. div avd 03 Ganddal 2 Bryne 2 Ganddal Idrettspark kunstgress 9er B
onsdag 11.09.2019 17.00 G13 2. div avd 02 Lura 1 Jarl 1 Lura kunstgressbane
onsdag 11.09.2019 18.30 G13 2. div avd 03 Austrått 1 Riska 1 Iglemyr kunstgressbane
onsdag 11.09.2019 18.30 G13 2. div avd 03 Hana 1 Voll 1 Hana kunstgressbane
onsdag 11.09.2019 18.30 J14 2. div avd 01 Lura 1 Midtbygdens 1 Lura kunstgress treningsbane
onsdag 11.09.2019 18.30 G14 3. div 11er og 9er 01 Viking 2 Sandved 2 Sandved kunstgress
onsdag 11.09.2019 19.00 J14 2. div avd 02 Ganddal 1 Egersunds 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
onsdag 11.09.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Austrått 1 Havørn 1 Iglemyr kunstgressbane
onsdag 11.09.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Hana 1 Randaberg 1 Hana kunstgressbane
torsdag 12.09.2019 18.00 M 4 div avd 01 2019 Riska Hundvåg Riska gressbane
torsdag 12.09.2019 19.00 M 4 div avd 02 2019 Lura Klepp Lura kunstgressbane
torsdag 12.09.2019 20.00 G16 2. div avd 02 Bogafjell 1 Bjerkreim 1 Bogafjell kunstgressbane
torsdag 12.09.2019 20.00 K 4 div avd 01 2019 Riska /Hana Egersunds 2 Hana kunstgressbane
fredag 13.09.2019 18.00 G15 Elite Bogafjell 1 Sola 1 Bogafjell kunstgressbane
lørdag 14.09.2019 10:00 14:00 Sandnes Halvmaraton Bogafjell kunstgressbane
mandag 16.09.2019 18.00 M 4 div avd 01 2019 Austrått Sandnes Ulf 2 Iglemyr gras
mandag 16.09.2019 18.00 J19 1. div avd 01 Ganddal 1 Hundvåg 1 Ganddal Idrettspark gress
mandag 16.09.2019 18.30 J13 2. div avd 02 Austrått 1 Vigrestad 1 Iglemyr kunstgressbane 9er B
mandag 16.09.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Bogafjell 1 Forus og Gausel 1 Bogafjell kunstgressbane
mandag 16.09.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Ganddal 1 Høle 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
mandag 16.09.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Hana 1 Riska 1 Hana kunstgressbane
mandag 16.09.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Lura 1 Voll 1 Lura kunstgressbane
mandag 16.09.2019 18.30 J13 2. div avd 02 Sandved 1 Egersunds 2 Sandved gress
mandag 16.09.2019 18.30 G14 3. div 11er og 9er 01 Sandved 2 Varhaug 1 Sandved kunstgress
mandag 16.09.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Bogafjell 1 Viking 2 Bogafjell kunstgressbane
mandag 16.09.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Sviland Varhaug 2 Sviland kunstgress
tirsdag 17.09.2019 18.00 M 7 div avd 01 2019 Høle Sandnes Ulf 3 Høle grasbane
tirsdag 17.09.2019 18.00 G15 2. div avd 02 Lura 1 Vigrestad 1 Lura kunstgressbane
tirsdag 17.09.2019 18.15 G16 2. div avd 01 Hana 1 Midtbygdens 2 Hana kunstgressbane
tirsdag 17.09.2019 19.00 G15/16 3. div 9er og 7er avd 02 Sandved 2 15/16 9er Bakke 1 9er Sandved kunstgress
tirsdag 17.09.2019 20.00 G15 2. div avd 02 Bogafjell 2 Ganddal 1 Bogafjell kunstgressbane
tirsdag 17.09.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Hana 2 Riska 3 Hana kunstgressbane
tirsdag 17.09.2019 20.00 K 3 div avd 01 2019 Lura Forus og Gausel Lura kunstgressbane
tirsdag 17.09.2019 20:00 Omberamming Sviland Kunsgress 7er A
tirsdag 17.09.2019 20:00 Omberamming Sviland Kunstgress 7er B
tirsdag 17.09.2019 21:00 Omberamming Sviland Kunsgress 7er A
tirsdag 17.09.2019 21:00 Omberamming Sviland Kunstgress 7er B
onsdag 18.09.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Riska 1 Ganddal 1 Riska Kunstgress
onsdag 18.09.2019 18.00 G19 1. div avd 01 Ganddal 1 Madla 2 Ganddal Idrettspark gress
onsdag 18.09.2019 18.00 M 6 div avd 02 2019 Julebygda Austrått 2 Malmheim gressbane
onsdag 18.09.2019 18.00 G19 2. div avd 02 Sandved 1 Hinna 2 Sandved gress
onsdag 18.09.2019 18.30 J13. 3. div 9er og 7er avd 02 Høle 1 7er Ålgård 1 Høle grasbane
onsdag 18.09.2019 18.30 G13 2. div avd 03 Riska 1 Ganddal 2 Riska Kunstgress
onsdag 18.09.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Bogafjell 2 Sunde 2 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 18.09.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Lura 1 Sola 1 Lura kunstgressbane
torsdag 19.09.2019 18.00 M 5 div avd 02 2019 Sandved Siddis Sandved gress
torsdag 19.09.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Hana Riska Hana kunstgressbane
fredag 20.09.2019 18.00 M 4 div avd 01 2019 Austrått Eiger Iglemyr gras
fredag 20.09.2019 18.00 M 5 div avd 03 2019 Bogafjell Kvitsøy Bogafjell kunstgressbane
mandag 23.09.2019 17.00 G14 2. div avd 02 Riska 1 Bogafjell 1 Riska Kunstgress
mandag 23.09.2019 18.00 G14 2. div avd 02 Høle 1 Havdur 1 Høle grasbane
mandag 23.09.2019 18.00 G19 2. div avd 02 Sandved 1 Klebe 2 7er Sandved gress
mandag 23.09.2019 18.30 J13 2. div avd 01 Austrått 2 Madla 1 Iglemyr kunstgressbane 9er A
mandag 23.09.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Ganddal 1 Lura 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
mandag 23.09.2019 19.30 M 5 div avd 01 2019 Riska 2 Sokndal Riska Kunstgress
mandag 23.09.2019 20.00 M 6 div avd 02 2019 Austrått 2 Våganes Iglemyr kunstgressbane
mandag 23.09.2019 20.00 M 5 div avd 01 2019 Ganddal Eiger 2 Ganddal Idrettspark Kunstgress
tirsdag 24.09.2019 20.00 M 6 div avd 02 2019 Ganddal 2 Lye Ganddal Idrettspark Kunstgress
tirsdag 24.09.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Riska 3 Høle Riska Kunstgress
onsdag 25.09.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Bogafjell 1 Frøyland 1 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 25.09.2019 17.00 G13 2. div avd 03 Hana 1 Klepp 2 Hana kunstgressbane
onsdag 25.09.2019 17.00 G14 2. div avd 02 Sandved 1 Hana 1 Sandved gress
onsdag 25.09.2019 17.30 G19 2. div avd 02 Ganddal 2 Jarl 1 Ganddal Idrettspark gress
onsdag 25.09.2019 18.30 J14 2. div avd 02 Austrått 1 Moi 1 Iglemyr kunstgressbane
onsdag 25.09.2019 18.30 J14 2. div avd 01 Lura 1 Hjelmeland 1 Lura kunstgress treningsbane
onsdag 25.09.2019 18.30 G13 2. div avd 02 Lura 1 Mastra 1 Lura kunstgressbane
onsdag 25.09.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Austrått 1 Sandnes Ulf 2 Iglemyr kunstgressbane
onsdag 25.09.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Hana 1 Bogafjell 1 Hana kunstgressbane
onsdag 25.09.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Sviland Siddis 2 Sviland kunstgress
torsdag 26.09.2019 19.00 M 4 div avd 02 2019 Lura Varhaug Lura kunstgressbane
torsdag 26.09.2019 19.00 G16 2. div avd 02 Sandved 1 Sokndal 1 Sandved kunstgress
torsdag 26.09.2019 20.00 G16 2. div avd 02 Bogafjell 1 Figgjo 1 Bogafjell kunstgressbane
torsdag 26.09.2019 20.00 G15 2. div avd 02 Ganddal 1 Sandnes Ulf 2 Ganddal Idrettspark Kunstgress
mandag 30.09.2019 17.00 G13 2. div avd 03 Ganddal 2 Figgjo 1 Ganddal Idrettspark kunstgress 9er B
mandag 30.09.2019 17.00 M 4 div avd 01 2019 Riska Vidar 2 Riska gressbane
mandag 30.09.2019 18.00 J13. 3. div 9er og 7er avd 02 Høle 1 7er Sokndal 1 9er Høle grasbane
mandag 30.09.2019 18.00 J13 2. div avd 02 Sandved 1 Varhaug 1 Sandved gress
mandag 30.09.2019 18.30 J13 2. div avd 02 Austrått 1 Eiger 1 Iglemyr kunstgressbane 9er B
mandag 30.09.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Bogafjell 1 Sandved 1 Bogafjell kunstgressbane
mandag 30.09.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Hana 1 Høle 1 Hana kunstgressbane
mandag 30.09.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Lura 1 Forus og Gausel 1 Lura kunstgressbane
tirsdag 01.10.2019 18.00 G15 2. div avd 02 Lura 1 Bjerkreim 1 Lura kunstgressbane
tirsdag 01.10.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Bogafjell 2 Sviland Bogafjell kunstgressbane
tirsdag 01.10.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Hana 2 Varhaug 2 Hana kunstgressbane
tirsdag 01.10.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Høle Sunde 2 Høle grusbane
tirsdag 01.10.2019 20.00 M 6 div avd 02 2019 Lura 2 Dirdal Lura kunstgressbane
tirsdag 01.10.2019 20.00 G15/16 3. div 11er, 9er 01 Riska 1 Sandnes Ulf 3 Riska Kunstgress
tirsdag 01.10.2019 20.00 G15/16 3. div 9er og 7er avd 02 Sandved 2 15/16 9er Nærbø 2 7er Sandved kunstgress
onsdag 02.10.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Riska 1 Sandnes Ulf /Sandved 1 Riska Kunstgress
onsdag 02.10.2019 18.15 J19 1. div avd 01 Ganddal 1 Randaberg 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
onsdag 02.10.2019 18.30 G13 2. div avd 03 Riska 1 Frøyland 1 Riska Kunstgress
onsdag 02.10.2019 18.30 G14 3. div 11er og 9er 01 Sandved 2 Sunde 1 Sandved kunstgress
onsdag 02.10.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Bogafjell 1 Hundvåg 1 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 02.10.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Ganddal 1 Sola 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
onsdag 02.10.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Lura 1 Viking 2 Lura kunstgressbane
torsdag 03.10.2019 17.00 M 4 div avd 01 2019 Austrått Havdur Iglemyr gras
torsdag 03.10.2019 19.00 G16 2. div avd 01 Riska 1 Tjensvoll 1 Riska Kunstgress
torsdag 03.10.2019 19.00 M 5 div avd 02 2019 Sandved Tjensvoll Sandved kunstgress
torsdag 03.10.2019 20.00 G16 2. div avd 02 Bogafjell 1 Voll 2 Bogafjell kunstgressbane
fredag 04.10.2019 18.00 M 5 div avd 03 2019 Bogafjell Finnøy Bogafjell kunstgressbane
fredag 04.10.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Hana Midtbygdens Hana kunstgressbane
lørdag 05.10.2019 14.00 M 7 div avd 01 2019 Riska 3 Sandnes Ulf 3 Riska Kunstgress
lørdag 05.10.2019 14.00 M 7 div avd 01 2019 Sviland Hana 2 Sviland kunstgress
mandag 07.10.2019 19.00 M 5 div avd 01 2019 Riska 2 Brusand Riska Kunstgress
mandag 07.10.2019 20.00 M 6 div avd 02 2019 Austrått 2 Gjesdal Iglemyr kunstgressbane
tirsdag 08.10.2019 20.00 M 6 div avd 02 2019 Ganddal 2 Lura 2 Ganddal Idrettspark Kunstgress
torsdag 10.10.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Riska Austrått Riska Kunstgress
fredag 11.10.2019 18.30 M 5 div avd 01 2019 Ganddal Hovsherad Ganddal Idrettspark Kunstgress
mandag 14.10.2019 17.00 G13 2. div avd 03 Austrått 1 Bryne 2 Iglemyr kunstgressbane
mandag 14.10.2019 17.00 G14 2. div avd 02 Høle 1 Bogafjell 1 Høle grasbane
mandag 14.10.2019 17.00 G14 2. div avd 02 Sandved 1 Voll 1 Sandved gress
mandag 14.10.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Ganddal 1 Hana 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
mandag 14.10.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Riska 1 Forus og Gausel 1 Riska Kunstgress
mandag 14.10.2019 19.00 M 4 div avd 02 2019 Lura Sola 2 Lura kunstgressbane
mandag 14.10.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Ganddal 2 Austrått 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
tirsdag 15.10.2019 19.00 G16 2. div avd 02 Sandved 1 Egersunds 1 Sandved kunstgress
tirsdag 15.10.2019 20.00 G15 2. div avd 02 Bogafjell 2 Bryne 2 Bogafjell kunstgressbane
tirsdag 15.10.2019 20.00 G15 2. div avd 02 Ganddal 1 Frøyland 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
tirsdag 15.10.2019 20.00 G16 2. div avd 01 Hana 1 Hinna Fotball 2 Hana kunstgressbane
tirsdag 15.10.2019 20.00 M 6 div avd 02 2019 Lura 2 Austrått 2 Lura kunstgressbane
tirsdag 15.10.2019 20.00 K 4 div avd 01 2019 Riska /Hana Brodd Riska Kunstgress
onsdag 16.10.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Austrått 1 Ganddal 1 Iglemyr kunstgressbane
onsdag 16.10.2019 17.00 G13 2. div avd 03 Hana 1 Ganddal 2 Hana kunstgressbane
onsdag 16.10.2019 17.00 J14 2. div avd 01 Lura 1 Brodd 1 Lura kunstgress treningsbane
onsdag 16.10.2019 17.00 G13 2. div avd 02 Lura 1 Sandnes Ulf 2 Lura kunstgressbane
onsdag 16.10.2019 19.00 J14 2. div avd 02 Bogafjell 1 Egersunds 1 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 16.10.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Hana 1 Lura 1 Hana kunstgressbane
onsdag 16.10.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Sandved 1 Havdur 1 Sandved kunstgress
torsdag 17.10.2019 19.00 M 5 div avd 02 2019 Sandved Figgjo Sandved kunstgress
fredag 18.10.2019 18.00 M 5 div avd 03 2019 Bogafjell Tasta Bogafjell kunstgressbane
søndag 20.10.2019 16.00 M 4 div avd 01 2019 Austrått Egersunds 2 Iglemyr gras
søndag 20.10.2019 17.00 G15 Elite Bogafjell 1 Djerv 1919 1 Bogafjell Kunstgressbane treningsbane
mandag 21.10.2019 18.30 J13 2. div avd 01 Austrått 2 Rennesøy 1 Iglemyr kunstgressbane 9er A
mandag 21.10.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Bogafjell 1 Ganddal 1 Bogafjell kunstgressbane
mandag 21.10.2019 18.30 J13. 3. div 9er og 7er avd 02 Høle 1 7er Tonstad 1 9er Høle grusbane
mandag 21.10.2019 18.30 J13 2. div avd 02 Sandved 1 Moi 1 Sandved kunstgress
mandag 21.10.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Hana Randaberg Hana kunstgressbane
mandag 21.10.2019 19.00 M 5 div avd 01 2019 Riska 2 Vigrestad Riska Kunstgress
mandag 21.10.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Ganddal 2 Klebe 2 7er Ganddal Idrettspark Kunstgress
tirsdag 22.10.2019 18.00 G15 2. div avd 02 Lura 1 Ganddal 1 Lura kunstgressbane
tirsdag 22.10.2019 19.00 G16 2. div avd 01 Riska 1 Vidar 2 Riska Kunstgress
tirsdag 22.10.2019 20.00 K 3 div avd 01 2019 Lura Vidar Lura kunstgressbane
onsdag 23.10.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Ganddal 1 Bogafjell 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
onsdag 23.10.2019 17.00 J14 2. div avd 01 Lura 1 Viking 2 Lura kunstgress treningsbane
onsdag 23.10.2019 18.30 J13 2. div avd 02 Austrått 1 Stavanger 2 Iglemyr kunstgressbane 9er B
onsdag 23.10.2019 18.30 G13 2. div avd 03 Ganddal 2 Austrått 1 Ganddal Idrettspark kunstgress 9er B
onsdag 23.10.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Hana 1 Havdur 1 Hana kunstgressbane
onsdag 23.10.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Riska 1 Lura 1 Riska Kunstgress
onsdag 23.10.2019 18.30 G14 3. div 11er og 9er 01 Sandved 2 Forus og Gausel 2 Sandved kunstgress
onsdag 23.10.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Austrått 1 Stavanger 1 Iglemyr kunstgressbane
onsdag 23.10.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Bogafjell 1 Ålgård 1 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 23.10.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Lura 1 Hundvåg 1 Lura kunstgressbane
torsdag 24.10.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Riska Hinna Riska Kunstgress
torsdag 24.10.2019 20.00 G16 2. div avd 02 Bogafjell 1 Madla 2 Bogafjell kunstgressbane
fredag 25.10.2019 18.00 G15/16 3. div 11er, 9er 01 Riska 1 Tjensvoll 2 Riska Kunstgress
mandag 28.10.2019 17.00 G14 2. div avd 02 Lura 1 Hana 1 Lura kunstgressbane
mandag 28.10.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Ganddal 1 Voll 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
mandag 28.10.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Høle 1 Forus og Gausel 1 Høle grusbane
mandag 28.10.2019 18.30 G13 2. div avd 03 Riska 1 Klepp 2 Riska Kunstgress
mandag 28.10.2019 18.30 G14 2. div avd 02 Sandved 1 Riska 1 Sandved kunstgress
mandag 28.10.2019 19.00 M 4 div avd 02 2019 Lura Vard Haugesund 2 Lura kunstgressbane
mandag 28.10.2019 20.00 M 5 div avd 01 2019 Ganddal Riska 2 Ganddal Idrettspark Kunstgress
tirsdag 29.10.2019 19.00 G16 2. div avd 01 Hana 1 Midtbygdens 1 Hana kunstgressbane
onsdag 30.10.2019 17.00 G13 2. div avd 03 Austrått 1 Frøyland 1 Iglemyr kunstgressbane
onsdag 30.10.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Bogafjell 1 Sandnes Ulf /Sandved 1 Bogafjell kunstgressbane
onsdag 30.10.2019 17.00 G13 2. div avd 03 Hana 1 Figgjo 1 Hana kunstgressbane
onsdag 30.10.2019 19.00 J14 2. div avd 02 Riska 1 Moi 1 Riska Kunstgress
onsdag 30.10.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Hana 1 Sola 1 Hana kunstgressbane
onsdag 30.10.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Sandved 1 Jarl 1 Sandved kunstgress
torsdag 31.10.2019 19.00 M 4 div avd 02 2019 Lura Kopervik Lura kunstgressbane
torsdag 31.10.2019 19.00 M 5 div avd 02 2019 Sandved Klebe Sandved kunstgress
torsdag 31.10.2019 20.00 M 5 div avd 03 2019 Bogafjell Vardeneset 2 Bogafjell kunstgressbane
torsdag 31.10.2019 20.00 M 5 div avd 01 2019 Ganddal Oltedal Ganddal Idrettspark Kunstgress
fredag 01.11.2019 18.00 G15 Elite Bogafjell 1 Bryne 1 Bogafjell kunstgressbane
lørdag 02.11.2019 14.00 M 4 div avd 01 2019 Austrått Sunde Iglemyr gras
mandag 04.11.2019 19.00 M 5 div avd 01 2019 Riska 2 Hovsherad Riska Kunstgress
mandag 04.11.2019 20.00 G19 1. div avd 01 Ganddal 1 Bogafjell 1 Ganddal Idrettspark Kunstgress
fredag 08.11.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Hana Vidar 2 Hana kunstgressbane
fredag 08.11.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Riska Sandnes Ulf 2 Riska Kunstgress
lørdag 09.11.2019 14.00 M 5 div avd 01 2019 Ganddal Undheim Ganddal Idrettspark Kunstgress