ARRANGEMENTER SESONGEN 2019- Sandnes idrettspark

Sperret tid:
Dag Dato Fra klokke Til klokke Type arrangement Arrangør/hjemmelag Bortelag Bane
Torsdag 17.01.2019 08:30 14:00 Skoleturnering Wang U-skole Sandnes idrettspark - Flomlysbanen Claus Heggedal
Torsdag 17.01.2019 08:30 14:00 Skoleturnering Wang U-skole Sandnes idrettspark - kunstgressbane Claus Heggedal
Fredag 01.02.2019 08:00 09:30 Skoleturnering Giske U-skole Sandnes idrettspark - kunstgressbane Elisabeth Knoph
Fredag 01.02.2019 08:00 13:00 Skoleturnering Giske U-skole Sandnes idrettspark - Flomlysbanen Elisabeth Knoph
Fredag 01.02.2019 11:30 13:00 Skoleturnering Giske U-skole Sandnes idrettspark - kunstgressbane Elisabeth Knoph
Fredag 08.02.2019 18:00 21:30 Treningskamp Sandnes Ulf Bryne Sandnes idrettsapark - kunstgressbane
Onsdag 13.02.2019 08:30 14:30 Skoleturnering Stangeland skole Sandens idrettspark - kunstgressbane Gro Barlaug
søndag 10.03.2019 14.00 Nasjonal G19 CL pulje D Sandnes Ulf Viking Sandnes idrettspark kunstgress
torsdag 21.03.2019 20.00 J17 2. div avd 02 Vår Sandnes Ulf /Sandved 1 Havdur /Sola Sandnes idrettspark kunstgress
Fredag 22.03.2019 18.00 23:59 Cirkus Sirkus Arnardo Sandnes idrettspark - Gymasbanen Are Arnardo
fredag 22.03.2019 18.00 G15 Elite Sandnes Ulf 1 Bogafjell 1 Sandnes idrettspark kunstgress
Lørdag 23.03.2019 08:00 23:59 Cirkus Sirkus Arnardo Sandnes idrettspark - Gymasbanen Are Arnardo
Lørdag 23.03.2019 15:00 17:00 Treninsgkamp Sandnes Ulf Sandnes Ulf Jerv Sandnes idrettspark - hovedbane
Søndag 24.03.2019 08:00 23:59 Cirkus Sirkus Arnardo Sandnes idrettspark - Gymasbanen Are Arnardo
mandag 25.03.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Brodd 3 7er Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 02.04.2019 18.00 J15 1. div avd 01 Vår Sandnes Ulf 1 Bjerkreim 1 Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 02.04.2019 20.00 G15 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Lura 1 Sandnes idrettspark kunstgress
Onsdag 03.04.2019 10:00 13:00 Skoleturnering Trones Skole Sandnes idrettspark kunstgress Jan Gimre
torsdag 04.04.2019 20.00 G16 1. div avd 01 Sandnes Ulf 2 Hinna 1 Sandnes idrettspark kunstgress
Fredag 05.04.2019 17:00 23:00 Russedåp Sandnes VGS Sandnes idrettspark - Gymasbanen Alexander Reinertsen
fredag 05.04.2019 18.00 G15 Elite Sandnes Ulf 1 Madla 1 Sandnes idrettspark kunstgress
lørdag 06.04.2019 14.00 Nasjonal G19 CL pulje D Sandnes Ulf Vålerenga Sandnes idrettspark kunstgress
Søndag 07.04.2019 08:00 22:00 OBOS Sandnes Ulf Nest Sotra Sandnes idrettspark - hovedbane
mandag 08.04.2019 20.15 M 4 div avd 01 2019 Sandnes Ulf 2 Egersunds 2 Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 10.04.2019 17.00 J13. 3. div 9er og 7er avd 02 Sandnes Ulf 2 9er Klepp 2 7er Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 10.04.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Havørn 1 Sandnes idrettspark kunstgress
Mandag 22.04.2019 08:00 22:00 OBOS Sandnes Ulf Start Sandnes idrettspark - hovedbane
tirsdag 23.04.2019 18.00 G15 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Bjerkreim 1 Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 23.04.2019 20.00 J15 1. div avd 01 Vår Sandnes Ulf 1 Vardeneset 1 Sandnes idrettspark kunstgress
Onsdag 24.04.2019 09:00 15.00 Sykkeldag NAV Hjelpemiddelsentralen Sandnes idrettspark - Gymasbanen Kristina Halvorsen
Onsdag 24.04.2019 16:00 22:00 Orienteringsløp Sandnes BIL Sandnes idrettspark - Gymasbanen Terje Braut
Onsdag 24.04.2019 16:00 22:00 Orienteringsløp Sandnes BIL Sandnes idrettspark - Mini Flomlysbanen
onsdag 24.04.2019 17.00 G13 1. div avd 02 Vår Sandnes Ulf 1 Bryne 1 Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 24.04.2019 20.00 K 4 div avd 01 2019 Sandnes Ulf Eiger Sandnes idrettspark kunstgress
torsdag 25.04.2019 18.00 J15 2.div avd 02 Vår Sandnes Ulf 2 Frøyland 1 Sandnes idrettspark kunstgress
torsdag 25.04.2019 20.00 G16 1. div avd 01 Sandnes Ulf 2 Hundvåg 1 Sandnes idrettspark kunstgress
fredag 26.04.2019 18.00 J17 2. div avd 02 Vår Sandnes Ulf /Sandved 1 Viking 1 Sandnes idrettspark kunstgress
Søndag 28.04.2019 08:00 22:00 OBOS Sandnes Ulf KFUM Sandnes idrettspark - hovedbane
søndag 28.04.2019 19.00 G16 1. div avd 01 Sandnes Ulf 2 Voll 1 Sandnes idrettspark Flomlysbanen
mandag 29.04.2019 17.00 G14 1. div avd 02 Vår Sandnes Ulf 1 Bryne 1 Sandnes idrettspark kunstgress
mandag 29.04.2019 18.30 G13 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Jarl 1 Sandnes idrettspark kunstgress
mandag 29.04.2019 20.15 M 4 div avd 01 2019 Sandnes Ulf 2 Voll Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 30.04.2019 18.00 G15/16 3. div 9er og 7er avd 02 Sandnes Ulf 4 15/16 9er Sandved 2 15/16 9er Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 30.04.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Sandnes Ulf 3 Varhaug 2 Sandnes idrettspark kunstgress
Onsdag 01.05.2019 09:00 15:00 SI Stafetten Sandnes idrettslag Friidrett Sandnes Idrettspark - friidrettsanlegg
fredag 03.05.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Sandnes Ulf /Sandved 1 Frøyland 1 Sandnes idrettspark Flomlysbanen
fredag 03.05.2019 18.00 G15 Elite Sandnes Ulf 1 Jarl 1 Sandnes idrettspark kunstgress
mandag 06.05.2019 17.00 J13. 3. div 9er og 7er avd 02 Sandnes Ulf 2 9er Kåsen 2 9er Sandnes idrettspark kunstgress
06.05.2019 08:00 22:00 Vask friidrettsbanen Sandnes kommune Sandnes Idrettspark - friidrettsanlegg
07.05.2019 08:00 16:00 Tine stafett Sandnes idrettslag Friidrett Sandnes Idrettspark - friidrettsanlegg
tirsdag 07.05.2019 18.00 J15 1. div avd 01 Vår Sandnes Ulf 1 Bogafjell 1 Sandnes idrettspark kunstgress
07.05.2019 08:00 22:00 Vask tennisbanen Sandnes kommune Sandnes idrettspark - tennisbaner
Onsdag 08.05.2019 08:00 22:00 Vask friidrettsbanen Sandnes kommune Sandnes Idrettspark - friidrettsanlegg
onsdag 08.05.2019 17.00 G13 1. div avd 02 Vår Sandnes Ulf 1 Lye 1 Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 08.05.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Klebe 2 7er Sandnes idrettspark kunstgress
Tirsdag 09.05.2019 16:00 21:00 COOP Jærcup Sandnes idrettslag Friidrett Sandnes Idrettspark - friidrettsanlegg
torsdag 09.05.2019 18.00 J17 2. div avd 02 Vår Sandnes Ulf /Sandved 1 Bryne 1 Sandnes idrettspark kunstgress
torsdag 09.05.2019 20.00 G16 1. div avd 01 Sandnes Ulf 2 Forus og Gausel 1 Sandnes idrettspark kunstgress
torsdag 09.05.2019 20.00 G15/16 3. div 11er, 9er 01 Sandnes Ulf 3 Forus og Gausel 2 Sandnes idrettspark Flomlysbanen
lørdag 11.05.2019 13.00 Nasjonal G16 år avd. 03 Sandnes Ulf Haugesund Sandnes idrettspark kunstgress
Søndag 12.05.2019 08:00 22:00 OBOS Sandnes Ulf Sandefjord Sandnes idrettspark - hovedbane
søndag 12.05.2019 20.00 K 4 div avd 01 2019 Sandnes Ulf Riska /Hana Sandnes idrettspark kunstgress
mandag 13.05.2019 17.00 J13 1. div avd 01 Sandnes Ulf 1 Bryne 1 Sandnes idrettspark kunstgress
mandag 13.05.2019 18.30 G13 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Mastra 1 Sandnes idrettspark kunstgress
mandag 13.05.2019 20.15 M 4 div avd 01 2019 Sandnes Ulf 2 Austrått Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 14.05.2019 18.00 G15 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Ganddal 1 Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 14.05.2019 19.00 G15/16 3. div 9er og 7er avd 02 Sandnes Ulf 4 15/16 9er Bakke 1 9er Sandnes idrettspark Flomlysbanen
tirsdag 14.05.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Sandnes Ulf 3 Bogafjell 2 Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 15.05.2019 18.30 J14 2. div avd 02 Sandnes Ulf /Sandved 1 Egersunds 1 Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 15.05.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Austrått 1 Sandnes idrettspark kunstgress
torsdag 16.05.2019 19.00 J15 2.div avd 02 Vår Sandnes Ulf 2 Tonstad 1 Sandnes idrettspark Flomlysbanen
torsdag 16.05.2019 20.00 G16 1. div avd 01 Sandnes Ulf 2 Varhaug 1 Sandnes idrettspark kunstgress
torsdag 16.05.2019 08:30 14:00 Idrettsdag Lundehaugen skole Sandnes Idrettspark - friidrettsanlegg
Lørdag 18.05.2019 08:00 22:59 Vask løpebane Sandnes Idrettspark - friidrettsanlegg
mandag 20.05.2019 17.00 G14 1. div avd 02 Vår Sandnes Ulf 1 Kåsen 1 Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 21.05.2019 18.00 J15 1. div avd 01 Vår Sandnes Ulf 1 Bryne 1 Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 21.05.2019 20.00 J17 2. div avd 02 Vår Sandnes Ulf /Sandved 1 Vidar 1 Sandnes idrettspark kunstgress
Onsdag 22.05.2019 07:00 16:00 Eksamen Sandnes vgs Sandnes idrettspark - gymnasbanen
onsdag 22.05.2019 17.00 G13 1. div avd 02 Vår Sandnes Ulf 1 Sola 2 Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 22.05.2019 18.30 J13. 3. div 9er og 7er avd 02 Sandnes Ulf 2 9er Orstad 1 9er Sandnes idrettspark kunstgress
Torsdag 23.05.2019 07:00 16:00 Eksamen Sandnes vgs Sandnes idrettspark - gymnasbanen
Torsdag 23.05.2019 16:00 21:00 SI stevne Sandnes idrettslag Friidrett Sandnes Idrettspark - friidrettsanlegg
Lørdag 25.05.2019 07:00 18:00 Friidrettsstevner på bane, og mosjonsløp Sandnes idrettslag Friidrett Sandnes idrettspark kunstgress
Lørdag 25.05.2019 07:00 18:00 Friidrettsstevner på bane, og mosjonsløp Sandnes idrettslag Friidrett Sandnes Idrettspark - friidrettsanlegg
Lørdag 25.05.2019 09:00 18:00 Red Orange Green tennisturnering for barn Sandnes tennisklubb Sandnes Idrettspark - tennisbaner
søndag 26.05.2019 15.30 Nasjonal G16 år avd. 03 Sandnes Ulf Lillestrøm Sandnes idrettspark kunstgress
søndag 26.05.2019 18.00 G15 Elite Sandnes Ulf 1 Vard Haugesund 1 Sandnes idrettspark kunstgress
mandag 27.05.2019 18.30 J13 1. div avd 01 Sandnes Ulf 1 Randaberg 1 Sandnes idrettspark kunstgress
mandag 27.05.2019 20.15 M 4 div avd 01 2019 Sandnes Ulf 2 Eiger Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 28.05.2019 18.00 G15/16 3. div 11er, 9er 01 Sandnes Ulf 3 Riska 1 Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 28.05.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Sandnes Ulf 3 Høle Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 29.05.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Sandnes Ulf /Sandved 1 Riska 1 Sandnes idrettspark Flomlysbanen
onsdag 29.05.2019 18.00 G19 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Stavanger 1 Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 29.05.2019 20.00 K 4 div avd 01 2019 Sandnes Ulf Havørn Sandnes idrettspark kunstgress
Lørdag 01.06.2019 08:00 22:00 OBOS Sandnes Ulf Kongsvinger Sandnes idrettspark - hovedbane
mandag 03.06.2019 17.00 G14 1. div avd 02 Vår Sandnes Ulf 1 Hinna Fotball 1 Sandnes idrettspark kunstgress
mandag 03.06.2019 18.30 J13 1. div avd 01 Sandnes Ulf 1 Viking 1 Sandnes idrettspark kunstgress
Mandag 03.06.2019 09:00 13:00 Idrettsdag Sandnes Friskole Sandnes Idrettspark - friidrettsanlegg
Mandag 03.06.2019 12:00 13:00 Idrettsdag Sandnes Friskole Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 04.06.2019 20.00 G15/16 3. div 9er og 7er avd 02 Sandnes Ulf 4 15/16 9er Nærbø 2 7er Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 05.06.2019 17.00 G13 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Lura 1 Sandnes idrettspark kunstgress
torsdag 06.06.2019 18.00 J15 2.div avd 02 Vår Sandnes Ulf 2 Bogafjell 2 7er Sandnes idrettspark kunstgress
torsdag 06.06.2019 08:00 14:00 Idrettsdag Stangeland skole Sandnes Idrettspark - friidrettsanlegg
torsdag 06.06.2019 12:00 14:00 Stangeland skole Sandnes idrettspark kunstgress
Lørdag 08.06.2019 09:00 17:00 KM Rogaland Sandnes idrettslag Friidrett Sandnes Idrettspark - friidrettsanlegg
tirsdag 11.06.2019 17.00 J15 1. div avd 01 Vår Sandnes Ulf 1 Austrått 1 Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 11.06.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Sandnes Ulf 2 Hinna Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 11.06.2019 19.00 G15/16 3. div 11er, 9er 01 Sandnes Ulf 3 Staal Jørpeland 3 15/16 9er Sandnes idrettspark Flomlysbanen
onsdag 12.06.2019 17.00 G13 1. div avd 02 Vår Sandnes Ulf 1 Klepp 1 Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 12.06.2019 18.30 J13. 3. div 9er og 7er avd 02 Sandnes Ulf 2 9er Dirdal 1 7er Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 12.06.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Hinna 2 Sandnes idrettspark kunstgress
torsdag 13.06.2019 17.00 G15 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Bryne 2 Sandnes idrettspark kunstgress
torsdag 13.06.2019 18.30 J17 2. div avd 02 Vår Sandnes Ulf /Sandved 1 Vigrestad 1 Sandnes idrettspark kunstgress
torsdag 13.06.2019 20.00 G16 1. div avd 01 Sandnes Ulf 2 Sola 1 Sandnes idrettspark kunstgress
torsdag 13.06.2019 08:00 14:00 Idrettsdag Stangeland skole Sandnes Idrettspark - friidrettsanlegg
torsdag 13.06.2019 12:00 14:00 Stangeland skole Sandnes idrettspark kunstgress
Fredag 14.06.2019 12:00 17:00 Aktivitetsdag Sandnes Ulf Sandnes idrettspark kunstgress
lørdag 15.06.2019 13.00 Nasjonal G19 CL pulje D Sandnes Ulf Sandefjord Fotball Gymnasbanen
Søndag 16.06.2019 09:00 18:00 Red Orange Green tennisturnering for barn Sandnes tennisklubb Sandnes Idrettspark - tennisbaner
mandag 17.06.2019 20.00 K 4 div avd 01 2019 Sandnes Ulf Viking 2 Sandnes idrettspark kunstgress
Tirsdag 18.06.2019 08:30 13:30 Idrettsdag Vatneli skole Sandnes Idrettspark - friidrettsanlegg
Tirsdag 18.06.2019 08:30 13:30 Idrettsdag Vatneli skole Sandnes Idrettspark kunstgressbane
Onsdag 19.06.2019 08:30 14:00 Skoleturnering Smeaheia Skole Sandnes Idrettspark kunstgressbane
onsdag 19.06.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Sandved 1 Sandnes idrettspark kunstgress
fredag 21.06.2019 19.00 G15 Elite Sandnes Ulf 1 Djerv 1919 1 Sandnes idrettspark kunstgress
lørdag 22.06.2019 14.00 M 7 div avd 01 2019 Sandnes Ulf 3 Riska 3 Sandnes idrettspark kunstgress
Søndag 23.06.2019 08:00 22:00 OBOS Sandnes Ulf Sandnes idrettspark - hovedbane
Søndag 07.07.2019 10:00 16:00 Vindsprint Sandnes idrettslag Friidrett Sandnes Idrettspark - friidrettsanlegg
søndag 21.07.2019 18.00 OBOS-ligaen Sandnes Ulf Ullensaker/Kisa Sandnes stadion
Mandag 22.07.2019 16:00 21:00 Kvalifiseringsstevne Sandnes idrettslag Friidrett Sandnes Idrettspark - friidrettsanlegg
søndag 04.08.2019 18.00 OBOS-ligaen Sandnes Ulf HamKam Sandnes stadion
Mandag 05.08.2019 08:00 22:00 EM Friidrett - rigging Sandnes idrettslag Friidrett Sandnes Idrettspark kunstgressbane, Sadnes idrettspark - friidrettsanlegg, Sandnes idrettspark - gymnasbane, Sandnes Idrettspark - hovedbane
Tirsdag 06.08.2019 08:00 22:00 EM Friidrett - rigging Sandnes idrettslag Friidrett Sandnes Idrettspark kunstgressbane, Sadnes idrettspark - friidrettsanlegg, Sandnes idrettspark - gymnasbane, Sandnes Idrettspark - hovedbane
Onsdag 07.08.2019 08:00 22:00 EM Friidrett - rigging Sandnes idrettslag Friidrett Sandnes Idrettspark kunstgressbane, Sadnes idrettspark - friidrettsanlegg, Sandnes idrettspark - gymnasbane, Sandnes Idrettspark - hovedbane
Torsdag 08.08.2019 08:00 22:00 EM Friidrett - rigging Sandnes idrettslag Friidrett Sandnes Idrettspark kunstgressbane, Sadnes idrettspark - friidrettsanlegg, Sandnes idrettspark - gymnasbane, Sandnes Idrettspark - hovedbane
Fredag 09.08.2019 08:00 22:00 EM Friidrett - Sandnes idrettslag Friidrett Sandnes Idrettspark kunstgressbane, Sadnes idrettspark - friidrettsanlegg, Sandnes idrettspark - gymnasbane, Sandnes Idrettspark - hovedbane
Lørdag 10.08.2019 08:00 22:00 EM Friidrett - Sandnes idrettslag Friidrett Sandnes Idrettspark kunstgressbane, Sadnes idrettspark - friidrettsanlegg, Sandnes idrettspark - gymnasbane, Sandnes Idrettspark - hovedbane
Søndag 11.08.2019 08:00 22:00 EM Friidrett - Sandnes idrettslag Friidrett Sandnes Idrettspark kunstgressbane, Sadnes idrettspark - friidrettsanlegg, Sandnes idrettspark - gymnasbane, Sandnes Idrettspark - hovedbane
Mandag 12.08.2019 08:00 22:00 EM Friidrett - nedrigging Sandnes idrettslag Friidrett Sandnes Idrettspark kunstgressbane, Sadnes idrettspark - friidrettsanlegg, Sandnes idrettspark - gymnasbane, Sandnes Idrettspark - hovedbane
mandag 12.08.2019 20.15 M 4 div avd 01 2019 Sandnes Ulf 2 Riska Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 13.08.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Sandnes Ulf 3 Sunde 2 Sandnes idrettspark kunstgress
søndag 18.08.2019 18.00 OBOS-ligaen Sandnes Ulf Jerv Sandnes stadion
mandag 19.08.2019 20.15 M 4 div avd 01 2019 Sandnes Ulf 2 Vidar 2 Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 20.08.2019 18.00 G15 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Frøyland 1 Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 20.08.2019 20.00 K 4 div avd 01 2019 Sandnes Ulf Brodd Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 21.08.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Sandnes Ulf /Sandved 1 Bogafjell 1 Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 21.08.2019 18.30 G13 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Brodd 3 Sandnes idrettspark kunstgress
torsdag 22.08.2019 20.00 G15/16 3. div 9er og 7er avd 02 Sandnes Ulf 4 15/16 9er Vardeneset 2 9er Sandnes idrettspark kunstgress
fredag 23.08.2019 18.00 G15 Elite Sandnes Ulf 1 Bryne 1 Sandnes idrettspark kunstgress
søndag 25.08.2019 18.00 OBOS-ligaen Sandnes Ulf Aalesund Sandnes stadion
søndag 25.08.2019 19.00 G16 1. div avd 01 Sandnes Ulf 2 Voll 1 Sandnes idrettspark Flomlysbanen
mandag 26.08.2019 17.00 J13 1. div avd 01 Sandnes Ulf 1 Hinna Fotball 1 Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 27.08.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Sandnes Ulf 3 Sviland Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 28.08.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Sandnes Ulf /Sandved 1 Voll 1 Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 28.08.2019 18.30 G13 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Vidar 2 Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 28.08.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Havdur 1 Sandnes idrettspark kunstgress
mandag 02.09.2019 18.30 J13 1. div avd 01 Sandnes Ulf 1 Egersunds 1 Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 03.09.2019 18.00 G15/16 3. div 11er, 9er 01 Sandnes Ulf 3 Våganes 2 Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 03.09.2019 20.00 G15 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Klebe /Voll/Klepp 1 Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 04.09.2019 17.00 J13. 3. div 9er og 7er avd 02 Sandnes Ulf 2 9er Ålgård 1 Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 04.09.2019 20.00 K 4 div avd 01 2019 Sandnes Ulf Egersunds 2 Sandnes idrettspark kunstgress
torsdag 05.09.2019 19.00 G15/16 3. div 9er og 7er avd 02 Sandnes Ulf 4 15/16 9er Tonstad 15/16 1 7er Sandnes idrettspark kunstgress
Fredag 06.09.2019 14:00 23:00 Sandnesgrase 2019 Sandnes Ulf Sandnes Idrettspark kunstgressbane
fredag 06.09.2019 18.00 G15 Elite Sandnes Ulf 1 Sola 1 Sandnes idrettspark kunstgress
Lørdag 07.09.2019 08:00 23:00 Sandnesgrase 2019 Sandnes Ulf Sandnes Idrettspark kunstgressbane
Søndag 08.09.2019 08:00 23:00 Sandnesgrase 2019 Sandnes Ulf Sandnes Idrettspark kunstgressbane
mandag 09.09.2019 17.00 G13 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Vaulen 1 Sandnes idrettspark kunstgress
mandag 09.09.2019 20.15 M 4 div avd 01 2019 Sandnes Ulf 2 Midtbygdens Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 10.09.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Sandnes Ulf 3 Hana 2 Sandnes idrettspark kunstgress
Onsdag 11.09.2019 16:00 21:00 COOP Jærcup Sandnes idrettslag Friidrett Sandnes Idrettspark - friidrettsanlegg
onsdag 11.09.2019 18.00 G19 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Jarl 1 Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 11.09.2019 19.00 J14 2. div avd 02 Sandnes Ulf /Sandved 1 Moi 1 Sandnes idrettspark Flomlysbanen
onsdag 11.09.2019 20.00 K 4 div avd 01 2019 Sandnes Ulf Eiger Sandnes idrettspark kunstgress
torsdag 12.09.2019 19.00 G15/16 3. div 11er, 9er 01 Sandnes Ulf 3 Hjelmeland 1 Sandnes idrettspark kunstgress
Søndag 15.09.2019 10:00 17:00 Høstelekene Sandnes idrettslag Friidrett Sandnes Idrettspark - friidrettsanlegg
søndag 15.09.2019 18.00 OBOS-ligaen Sandnes Ulf Notodden Sandnes stadion
mandag 16.09.2019 18.30 J13 1. div avd 01 Sandnes Ulf 1 Brodd 1 Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 17.09.2019 20.00 G15 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Ålgård 1 Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 18.09.2019 18.30 J13. 3. div 9er og 7er avd 02 Sandnes Ulf 2 9er Sokndal 1 9er Sandnes idrettspark kunstgress
torsdag 19.09.2019 19.00 G15/16 3. div 9er og 7er avd 02 Sandnes Ulf 4 15/16 9er Staal Jørpeland 2 9er Sandnes idrettspark kunstgress
fredag 20.09.2019 18.00 G15 Elite Sandnes Ulf 1 Bogafjell 1 Sandnes idrettspark kunstgress
søndag 22.09.2019 18.00 OBOS-ligaen Sandnes Ulf Raufoss Sandnes stadion
mandag 23.09.2019 20.15 M 4 div avd 01 2019 Sandnes Ulf 2 Sunde Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 24.09.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Sandnes Ulf 3 Orstad Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 25.09.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Sandnes Ulf /Sandved 1 Ganddal 1 Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 25.09.2019 18.30 G13 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Tasta 1 Sandnes idrettspark kunstgress
torsdag 26.09.2019 20.00 G16 1. div avd 01 Sandnes Ulf 2 Hinna 1 Sandnes idrettspark kunstgress
fredag 27.09.2019 18.00 G15/16 3. div 11er, 9er 01 Sandnes Ulf 3 Tjensvoll 2 Sandnes idrettspark kunstgress
mandag 30.09.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Ganddal 2 Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 01.10.2019 18.00 G15 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Bogafjell 2 Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 01.10.2019 20.00 M 7 div avd 01 2019 Sandnes Ulf 3 Siddis 2 Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 02.10.2019 18.30 J13. 3. div 9er og 7er avd 02 Sandnes Ulf 2 9er Tonstad 1 9er Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 02.10.2019 20.00 K 4 div avd 01 2019 Sandnes Ulf Riska /Hana Sandnes idrettspark kunstgress
torsdag 03.10.2019 20.00 G15/16 3. div 9er og 7er avd 02 Sandnes Ulf 4 15/16 9er Ålgård 2 16 år 7er Sandnes idrettspark kunstgress
fredag 04.10.2019 18.00 G15 Elite Sandnes Ulf 1 Madla 1 Sandnes idrettspark kunstgress
søndag 06.10.2019 18.00 OBOS-ligaen Sandnes Ulf Sogndal Sandnes stadion
mandag 07.10.2019 17.00 J13 1. div avd 01 Sandnes Ulf 1 Klepp 1 Sandnes idrettspark kunstgress
mandag 07.10.2019 20.15 M 4 div avd 01 2019 Sandnes Ulf 2 Randaberg Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 15.10.2019 18.00 G15 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Vigrestad 1 Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 15.10.2019 20.00 K 4 div avd 01 2019 Sandnes Ulf Havørn Sandnes idrettspark kunstgress
torsdag 17.10.2019 18.00 G15/16 3. div 11er, 9er 01 Sandnes Ulf 3 Klepp /Klebe/Voll 2 Sandnes idrettspark kunstgress
torsdag 17.10.2019 20.00 G16 1. div avd 01 Sandnes Ulf 2 Hundvåg 1 Sandnes idrettspark kunstgress
mandag 21.10.2019 20.15 M 4 div avd 01 2019 Sandnes Ulf 2 Hundvåg Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 23.10.2019 17.00 J14 2. div avd 02 Sandnes Ulf /Sandved 1 Austrått 1 Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 23.10.2019 18.30 G13 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Forus og Gausel 2 Sandnes idrettspark kunstgress
onsdag 23.10.2019 20.00 G19 2. div avd 02 Sandnes Ulf 2 Våganes 1 Sandnes idrettspark kunstgress
søndag 27.10.2019 18.00 OBOS-ligaen Sandnes Ulf Skeid Sandnes stadion
mandag 28.10.2019 18.30 J13. 3. div 9er og 7er avd 02 Sandnes Ulf 2 9er Høle 1 7er Sandnes idrettspark kunstgress
mandag 28.10.2019 20.15 M 4 div avd 01 2019 Sandnes Ulf 2 Havdur Sandnes idrettspark kunstgress
tirsdag 29.10.2019 20.00 G15/16 3. div 11er, 9er 01 Sandnes Ulf 3 Jarl 2 Sandnes idrettspark kunstgress
torsdag 31.10.2019 20.00 G16 1. div avd 01 Sandnes Ulf 2 Forus og Gausel 1 Sandnes idrettspark kunstgress
fredag 01.11.2019 18.00 G15 Elite Sandnes Ulf 1 Jarl 1 Sandnes idrettspark kunstgress
mandag 04.11.2019 19.00 M 4 div avd 01 2019 Sandnes Ulf 2 Hana Sandnes idrettspark kunstgress
søndag 10.11.2019 18.00 OBOS-ligaen Sandnes Ulf Strømmen Sandnes stadion